.

.

Со попуст
SHUNDA Случај за Samsung Галакси A52 5G, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај за Samsung Галакси A52 5G 6.5 - Црна

SHUNDA Случај за Samsung Галакси A52 5G, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена

DEN 306.72

Од стока
Во магацинот

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52 5 G.Телефонот случај е направен од Висок квалитет на TPU & Поликарбонат(PC) & Метал, кој може подобро да ја заштитите телефонот, shockproof и Анти-Нула.Екран заштита и камера заштита.На работ на телефонот случај е 0.8 MM повисока од површината на екранот на телефонот и камерата, која може подобро да ја заштитите екранот и камера од гребнатини.Магнетни Потпирачот, Таму е подобрена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.Тоа не е лесно да падне, и побезбедно е да се вози.Во исто време, тоа исто така може да се користи и како Потпирач за да се види видеа.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли и врски можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Наменета за : Samsung Galaxy A52 5 G Материјал : Висок квалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Metal Box Содржи : 1 * Huawei Стр smart 2021 Frequently поставувани прашања (ЧПП)Прашање 1 : Дали мојот телефон може да биде прикачен на магнетни автомобил планината со овој случај?Answer : Да, тоа може.Постои зголемена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2287.20

Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 6.8".Двоен слој за дизајн, двоен слој за заштита, прави на транспарентен PC

DEN 263.76

8" Функција : Стилски Стил Моден Флорални Шема дизајн елементи прави вас и вашиот телефон модерен и елег

DEN 351.36

Тенок заштитен Snap на Школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот ASZenfone 6 A600 CG.Тешко З

DEN 1238.40

Компатибилност : специјално Дизајниран за One PlВисококвалитетен материјал : висококвалитетна мека TPU мож

DEN 568.32

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

DEN 306.72

Компатибилност : специјално Дизајниран за One PlВисококвалитетен материјал : висококвалитетна мека TPU мож

DEN 404.88

✿[Заградата на Функцијата] : заградата може да се прилагоди на агол и гледање на ниво на волја, тешко наз

DEN 434.40

【Целосна заштита : 】 На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги покрива Sony Xperia 5 II најновите екранот, Малку

DEN 569.76

360° заштита : овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Allview Душата Х5 Пр

DEN 117.36

Specailly дизајниран за вашиот Самсунг Galaxy S21 Ултра.Оваа заштитна случај е направен на квалитетот TPU и PC мате

DEN 1572.00

Дебелината е 0 5️⃣[Сеопфатна Заштита] : поставените заштитни раб на телефонот случај спречува екран и ка

DEN 599.76

⚠️КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилни со i Phone 11 Про Max ✔️СИГУРЕН ШОК ЗАШТИТА : Надминува воена одделени

DEN 358.56

Дизајнер Случај за HTC One М9 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е

DEN 414.96

✿[Компатибилен со] : Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра 6.9" ✿[Висок Квалитет] : TPU меки силиконски е особено из

DEN 481.92

✿[Компатибилен со] : Oppo Reno5 Про 5 G 6.55" ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текст

DEN 107.76

Тип На Производ : Безжичните Додаток.Пакет Димензии : 14.478 Cm L X7.62 Cm W X1.524 См Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Т

DEN 1123.20

Специјално направен за Xiaomi Mi 10 5 G 6.4".Сокриени заградата е лесен за читање,гледање филмови,играње игри,ле

DEN 557.76

P R O T E C T I O N 360° за полнење за Motorola Мото игра г7 : Овој случај гарантира оптимална заштита на сите контури и

DEN 815.76

Ги охрабри добра моторни вештини, сензорни истражување, и каузална learning Little прсти како да ѕиркаат силик

DEN 379.20

✿[Компатибилен со] : Oppo Reno5 Про 5 G 6.55" ✿[Уникатен дизајн] : Мека и трајни TPU школка со модерен lychee кожа текст

DEN 161.28

Ви посакувам среќен шопинг! Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе

DEN 185.76

Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време.73 инчен), Јасно меки силиконски школка за заштита (с

DEN 306.72

Компатибилност : специјално Дизајниран за One PlPro.Висококвалитетен материјал : висококвалитетна мека TPU м

DEN 100.08

Со антилизга функција, висока еластичен материјал ефикасно shockproof и антинула.Издржливи : висококвалитет

DEN 1147.20

[2]Овој случај е специјално дизајнирана со добар квалитет СТП кожа и термопластични полиуретан внатрешн

DEN 187.68

Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи ориги

DEN 1831.20

[Компатибилен] : за Xiaomi 12 телефонот случај е целосно компатибилен ➤ Со добра услуга став како оперативе

DEN 352.56

Дизајнер Случај за Sony Xperia XA се направи за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај

DEN 432.00

Прецизно Одговара : Овој случај покрие совршено одговара на вашиот паметен телефон и го намалува триење