.

.

Со попуст
X-DREE 2 Парчиња Возило M10 Тројно Плоштад Главата Шрафцигер 1/2 Вози Приклучок за Полнење(2 Unids Vehículo M10 Тројно Destornillador де Cabeza Cuadrada 1/2' 'Juego де Zócalo де Transmisión

X-DREE 2 Парчиња Возило M10 Тројно Плоштад Главата Шрафцигер 1/2 Вози Приклучок за Полнење(2 Unids Vehículo

DEN 396.72

Од стока
Во магацинот

Точка Име : Се Вози Шрафцигер Приклучок;Шрафцигер Тип : Тројно Плоштадот M10. Плоштад Контактот Големина : 13mm / 1/2";Вкупната Големина : 5.5 x 2.16 cm / 2.17" х 0.85" (H*D).Материјал : Метал;Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 149g(Peso Neto : 149g.Пакет Содржина : 2 Buc x Вози Шрафцигер Штекер(Contenido del paquete : 2 piezas x destornillador Вози Штекер. 2 Парчиња Возило M10 Тројно Плоштад Главата Шрафцигер 1/2" Вози Штекер Kit1/2" плоштад возачот 12 поени тројно плоштад главата штекер, голем дел од орев возачот, може да се додадат на некоја рачка, што се користи за затегнување ореви и завртки.Може да се обезбеди зголемување на силата и да се избегне заокружување на ' рѓосано или оштетени сврзувачки елементи.На корисни рака алатка за секојдневна употреба.Опис на Spanish2 Unids Vehículo M10 Тројно Destornillador де Cabeza Cuadrada 1/2' 'Juego де Zócalo де Transmisión Nombre del artículo : Zócalo unidad де ла del destornillador; Tipo де destornillador : Тројно cuadrado M10 Tamaño del zócalo cuadrado : 13 мм / 1/2' '; Tamaño вкупно : 5.5 x 2.16 cm / 2.17' 'х 0.85' '(H * D)Материјал : Метал; Боја : Tono plateado Peso Neto : 149g Contenido del paquete : 2 piezas x destornillador Вози Штекер.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5444.40

Достапни за поправка на лаптоп компјутери, мобилни уреди, и други прецизност предмети, како рачни часов

DEN 1192.80

Тип На Производ : Шрафцигер.Објектот Пакет Димензија : 3.6 Сантиметри L X 4.3 Сантиметри W X 31.8 Сантиметри H...

DEN 392.16

Screwholding шрафцигер има завртка па вие не мора да, овозможувајќи за полесно, една рака операција.Удобно cushio

DEN 770.16

Силно Магнетно Складирање Слот : Опремени со силно магнетно складирање слот, кој може да се претвори нао

DEN 592.32

Име на производ : 4 во 1 Шрафцигер Поставите;Материјал : Метал, Пластика.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црна, З

DEN 311.76

Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.Преносни шрафцигер : Овие мини screwdriv

DEN 384.00

6 Парчиња во стенд 5 возачот на "битови" 1 рачка компактен складирање 3инчен високо пластични случај.Воз

DEN 167.76

во домашна декорација, авто поправка продавници, работилници, алатка фрла.✔️Одлично за DIY, дома подобру

DEN 3950.64

50 во 1 мултифункција прецизност шрафцигер сет, лесно заменлив.7 унци 50 во 1 мултифункција прецизност шраф

DEN 3139.68

Мултифункција шрафцигер е посебна за поправка на очила, може да се прилагоди завртка стегање.Тоа може д

DEN 948.00

Ве молиме јасно види на големина и функцијата на овој производ кога ќе го купите.Ви благодариме за купув

DEN 333.36

Спецификација : Предмет Тип : Шрафцигер Сет Материјал : Алуминиум, пластика Складирање Кутија Големина :

DEN 1807.20

Идеален за поправка на лаптоп компјутери, мобилни уреди и деликатна објекти како што се часовници и очи

DEN 460.80

Професионални Одржување Алатки и Хардвер Алатка Поставува, Сигурен и Издржлив.Специјални метални дело

DEN 263.76

[Паметен Дизајн] : Мултибита Ratcheting шрафцигер има ергономски се справи со нудење на извртување на сила за

DEN 1337.76

Пакетот Вклучува : 5pcs * Хексагонална Шрафцигер Битови прозорец.admin Account Id=230245021 Пакет : 59 Pcs.Магнетни : Yes.Ти

DEN 1198.80

Производ 1 : Ова Klein Шрафцигер / Орев им овозможува на Возачот за една рака возење, со седум големини во е

DEN 720.00

Преносни шрафцигер во облик на симпатична Пингвин.Телото е шрафцигер сет со магнетни главата.Телото conta

DEN 936.00

Малку Големина : 3 / 16инчен.Должина : 3.7инчен.Вклучува 2 парчиња.Произведено во САД.Целта на висок квалитет

DEN 263.76

2 Инчи (L*D)* Боја : Сребро на Ѕвонење, Јасно, Orange Package Содржина : * 1 x Дупчиња Screwdriver Description во Spanish Destornillador magnéti

DEN 3503.04

Мерење на точност е + / 6% во согласност со стандардот мкс EN ISO 6789.Лесно вртежен момент прилагодување без с

DEN 1627.20

Отварање на Алатки за мобилен телефон, игра се справи, камера, жилет, десктоп компјутер, фен за коса, со д