.

.

Со попуст
П Bert - Nintendo НСВ

П Bert - Nintendo НСВ

DEN 714.00

Од стока
Во магацинот

На Tazmaniac Кралевите на Хаос се заробени вашиот ol' пал П*bert во нивната предавничка време warp.И, со речиси 40 опасна пирамиди да избега од, тој е во неволја до неговиот "schnoz"!Сега, ти си неговата единствена надеж.Но, за да се обезбеди П*bert безбедноста, ќе мора да биде факир-bang играч, бие нашата боксер-nosed херој околу како banshee, и за појавување на пирамидата плоштади со избега код бои.Сите додека, ќе се избегнат многу zillions на Whammy Топки, кои ќе падне врз П*bster е punky фризура - SPLAT!Плус, мора да outsmart П*bert е archest непријатели - Ugg, Погрешен Начин, Масна, Сем и Coily (на slimiest пурпурна на чело змија што некогаш ќе ги задоволи) - кој ќе биде на вашиот опашка од еден плоштад.Тоа е редовна Zany Зона во тука, loony за отпадоци на зло и осакатување.И ако немате храброст - ќе може да оди ореви!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1032.00

Отворена Герилски Војување.Стратешки Уништување.Се развива потоа солза низ можат да се уништат целосно

DEN 466.80

Официјалниот 2020 чудовиште Енергија Supercross Сезона.Се соочуваат со нови предизвици и да се најде сите коле

DEN 599.76

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

DEN 1922.40

За недостаток на било роман или првично зборови, Gyruss би требало да биде опишан како одличен.Смешно попул

DEN 863.76

Експлозијата низ вселената како 1of 4 Свод Ловци – крајната богатствобаратели на Граничниот.Zane како ИЗВР

DEN 227.04

Приклучи се на Winx Клуб во своите најнови авантура Winx Клуб : Заштеда Alfea!Со цел да се фрли на добра забава,

DEN 1200.00

Купување апекс парички за да го прилагодите вашиот карактер.Платформа за : PC Онлајн Игра Код | Издание : 4,

DEN 119.76

1 или 2 играчи.Мемориска картичка 1 блок.Аналогни контрола компатибилен.Вибрации функција компатибилни.

DEN 1342.80

Сите нови копчето layout The нови 2x3 копчето изгледот создава чувство на префрлување помеѓу жици и овозможув

DEN 986.40

Новото, масовно мултиплеер игралиште режим.Земјатакршење, динамична игра мотор marries реалниот живот физ

DEN 1154.88

Класичен Тони Хок е Про Skater Игра.Лесна онлајн мултиплеер.Игра како ПРО или креирајте лизгач.Бескрајни д

DEN 576.00

50 класичен Atari и аркадни наслови.Remastered и пакет на еден диск за Play Station.Пресоздавањето на легендарниот рет

DEN 1646.40

Coop, до четири играчи, преку адхок конекција и до осум играчи за 4 vs 4 Натпреварувачки Режим, кога сте поврз

DEN 935.76

Наскоро се заробени, и нивниот опстанок зависи од подмолност инстинкт и стручни вештини да се направи т

DEN 1440.00

Алекс Чен мора да го прифатат нејзиниот испарливи психичка моќ на Емпатија за да се открие вистината за

DEN 479.76

Во реално време Борба : Микс, меле, пиштоли и abilites.Отворена Авантура : Планети, Underworlds, Сончев Систем.Bionics С

DEN 794.40

Тие ви даде вашиот живот назад.Description Use зајадлив и вештина за да се избегне најмен убијци, додека во потр

DEN 674.40

11, Mac Yosemite 10.Вовед во чај пиење нација (Посебни Планетарниот Истражни Сила За Inhabiting Нови Галаксии) Нејзин

DEN 647.76

Битка определени човечки soliders и маѓепсан демони со современите и античките војување техники.Оружје од

DEN 2272.80

Компатибилен со Моделите : 250 Батеријата Дел Број (P / N) : .Батерија Тип : НуМЗ.Напон : 3.6 V, Капацитет : 1200m Ah, П

DEN 338.40

Користете го вашиот остро чувство на набљудување да се открие богатства низ целиот свет и да ја разоткр

DEN 719.76

Тинејџерскиот рап сензација Лил Bow Wow го прави неговиот филм деби во оваа "безпогрешен срцепотопло" (Los Ange

DEN 1183.20

ТКАЕНИ ФРЛИ БЕЛО 48x80 Направени да нарачате.Достапни за кратко време.Големина : 48x80 Сублимација дизајн п

DEN 623.76

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

DEN 599.76

алинеја { listстил : внатре диск; textалинеја : 15px; } табела.Сет Листа : Бостон – "Мир на Умот" Бостон – "Rock and Roll

DEN 647.76

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Следните на петиците на нивните су