.

.

Со попуст
Лупа со Светлина, 30X Активираат Големи Зголемувачот Рачни 12 LED Осветлен лупа за Постарите Читање, Лемење, Монети, Накит, Макуларна Дегенерација(Сребрена Копче)

Лупа со Светлина, 30X Активираат Големи Зголемувачот Рачни 12 LED Осветлен лупа за Постарите Читање, Лемење,

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

▶Запалени лупа : ова vesion лупа е со 12 LED диоди, тоа е предвидено со многу осветлување кога сакате да ги прочитате или работа во темница.22 инчен Тежина : 280g Светлина Ресурси : 12 LED Светла Батерии : 2 парчиња АА Батерии (Не се Вклучени).Светлината Ресурси : 12 LED Светла.Зголемување : 30 X.Specification Magnification : 30 X Боја : Сребрена, Бела, Black Large Леќа Дијаметар : 82mm(3.Тежина : 280g. ▶Лесен за Користење : Многу лесно да се користи тоа, можете да изберете употреба со светло или без светлина, ако сакате да го користите во темнината, 2 парчиња АА батерии се потребни(не се вклучени во пакет).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Нашата кука со 3 M е лесно да се корис

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 959.76

Прашина прстен ќе го заштити вашиот камерата леќи од најмалите остатоци.Проверете го вашиот уред компа

DEN 2224.80

Метали Тип : Цинк Легура.Потекло : CN(Потекло).Стил : ТРЕНДИ.Парична казна или Мода : Мода.Број на модел : обе

DEN 263.76

[Компатибилни Модели] Компатибилен со i Phone 7 / i Phone 8 / i Phone SE 2020 4.7".Ве молиме потврдете го вашиот модел на те

DEN 348.00

Домот & Погодно : на врвот на линијата фрижидер организатор е совршено решение кога станува збор за прош

DEN 598.56

Произведени во Германија направени од страна на рака, за 90 години, дезинфекција на инструменти, без нам

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА ДИШАТ 3 ФИЛТЕР СЛОЕВИ.ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ честички како железната руда, брашно, дрво, дом

DEN 390.24

47 in Bee Големина : прибл ►Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедноста и нетоксични матери

DEN 921.36

(Мазни ноктите површини и отстранување на маснотии и влага за долги‑трајни резултати.Најдобриот подар

DEN 20398.80

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

DEN 1888.80

Неговиот дизајн може да се пофали повеќе од 50 години на производство на фино подесување дека е резултир

DEN 480.00

1" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа

DEN 261.36

Ѕид плоча вклучуваат : 1 HDMI Уживаат побрзо полнење брзина и трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps,.Б

DEN 215.76

На тока дизајн го прави едноставен и лесен за користење, само висат на копчето, тоа природно ќе се прилаг

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 239.76

Тоа се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и има вграденво сметководствената јамка во к

DEN 411.36

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд – beter.Тип На Производ – Датотека.Родово – Унисе

DEN 940.80

Бронза Грабеж Кука За Полнење.Ги вклучува сите хардвер потребни.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕ