.

.

Со попуст
Rollancci 6 Pack 18W 8 Инчен Ултра-Тенок LED Вдлабнати Светла Таванот Светлина со Раскрсницата Кутија., Dimmable Може да-Убиец вградна светилка Тенок Херметички Downligh, 1500LM 100W Eqv CRI >80

Rollancci 6 Pack 18W 8 Инчен Ултра-Тенок LED Вдлабнати Светла Таванот Светлина со Раскрсницата Кутија., Dimmable

DEN 2135.76

Од стока
Во магацинот

Кавга-бесплатно, инсталирајте во секунди.Rollancci Ултра-Тенок Led Вдлабнати Осветлување е само она што ви се бараат и да ги задоволи сите ваши потреби!Ултра-тенок тело е само 0.Ако сте во потрага за еден модерен и лесно инсталирате led вдлабнати светлина која ќе го направи вашата соба се појавуваат се повеќе пространа.ИЗДРЖЛИВИ : Ова вдлабнати осветлување е направен од висок квалитет на алуминиум, без зуењето и без треперење.ИЗВОНРЕДНОСТ ОСВЕТЛУВАЊЕ:Ова ДОВЕДЕ вдлабнати светлина користи нова генерација на LED монистра со повисока lumens и помала моќ.Оваа LED таванот светлина е совршен за дневна соба, спална соба, бања, вратите, ходници, плакари, подруми, кујни, итн. Одете на Производот Страница или Oder Информации на Страницата, можете да ја видете " се Продаваат од страна на Rollancci.Ако сте во потрага за заштеда на енергија и пари доведе вдлабнати тавански светилки?Ако сте во потрага за еден нов стил на вдлабнати осветлување што ќе се создаде поинаква атмосфера за вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Тоа се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и има вграденво сметководствената јамка во к

DEN 527.76

Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки

DEN 359.76

Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Нашата кука со 3 M е лесно да се корис

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 20398.80

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

DEN 550.80

10micron.Pleated Microglass медиуми 10инчен номинална должина,.Падот на Притисокот : 305 PSI.ISO 9001 : 2015 Уверение.Произведе

DEN 286.80

✅ Висока Јаглероден Челик #11 Мечеви Остри #11 Хируршки Ножеви за Скалпел , Scalpels Хируршки Ножеви...

DEN 1600.80

Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така рас

DEN 1459.20

Фиоки може да се отстрани целосно за лесен пристап Јасно акрилик фиоки за да може лесно да се најдат раб

DEN 1356.00

Материјал : ПП Plastic Capacity : 0.Snap Капа Дизајн се Осигура Дека Нема да Се Отвори Случајно,Не е Лесно да се Тече

DEN 563.76

[Широко Примена] Широко се применуваат за било ситуации, особено свадби и Денот на Вљубените страни [Иск

DEN 940.80

Бронза Грабеж Кука За Полнење.Ги вклучува сите хардвер потребни.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕ

DEN 6642.24

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Колку што јас ќе ти каже

DEN 390.24

47 in Bee Големина : прибл ►Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедноста и нетоксични матери

DEN 411.36

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд – beter.Тип На Производ – Датотека.Родово – Унисе