.

.

Со попуст
Бенто ручек Кутија за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Деца, Бенто Кутија Возрасни Ручек Кутија, Ручек Контејнери со 4 Прегради, Складирање на Храна за Ужина и Мали

Бенто ручек Кутија за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Деца, Бенто Кутија Возрасни Ручек Кутија, Ручек Контејнери

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

[BPA-Free] : Amaple L Деца ручек кутија сите компоненти се направени со BPA-free и храна одделение PP материјали.БЕЗ ПВЦ, Винил, Олово, и BPA free, безбедноста и еколошки. [Течење-доказ Бенто Кутија] : Нова надградена течење-доказ дизајн со лиен силиконска капа која се вклопува удобно во храна послужавник за да создадете филозофите на херметичкиот печат, кои можат подобро да се задржи на храна и оброци, свежи и контаминација слободни. [ Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно ] : пренослив и обновливи внатрешна фах дизајн го прави лесно да се чисти, тој е безбеден и не-токсични и идеален за микробрановите, замрзнувачи и dishwashers. [4 Оддел Одделени Дизајн] : Ние разбираме дека вашиот ручек може да носат различни видови на храна.Независната дизајн на простор поделба е многу важно.4 посебна преграда деца ручек кутија е голема дизајн за вашиот ручек потреби. [Лесно Да се Носат] : За ручек кутија е мал и лесно да се носат.Големината е само 9*6.7*1.8 инч.Можете лесно може да се стави на вашата торба без да се грижиш за истекување.Тоа е совршен за студенти, канцеларијата на работниците и патниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1044.00

Преносни Рачка : Ова пластовидно ручек кутија усвојува свитлива и преносни рачка, обезбедување на погол

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 4674.24

Наредени дизајн, слободно да се комбинираат во 1, 2 или 3 слој ручек кутии за лесно складирање на различни

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 287.76

Димензии : 7.5" W x 5" D x 9.5" H^Земја на Потекло : Кина 100% ПВЦ бесплатно со PEVA linings Супериорен квалитет затворен м

DEN 746.16

Не пропуштајте висококвалитетни бенто сад во собата.Со заклучување дизајн, без разлика дали ќе се стави

DEN 1195.20

Димензии : 9 Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на р

DEN 623.76

Ние како Виолончело Група се стреми кон воведување на зборот класа начин на живот на секој поединец за т

DEN 581.76

На овошје и veggie тенџере е специјално дизајниран за миење на овошје и зеленчук на самото место.донесе на

DEN 335.76

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email.Исклучителна патент е лесно да се отвори и зат

DEN 1101.12

Ручек Торба : внатрешна обвивка е ЕВА и ЈП cottonfits 2 ручек кутија и овошје.Мазна патентите, лесно да се чист

DEN 249.60

Направени од храна супериорен одделение од нерѓосувачки челик и храна одделение PP.Облик : Round Feature : Со Ке

DEN 1096.80

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од одлични кафена хартија и бисер памучен материјал, безбедно и издржливи.Д

DEN 863.76

Направени од висококвалитет дебели PP материјалот, производ големина : 20 CM*13 CM*9.5 СМ, може да се загрева во

DEN 679.20

Материјал : Пластични,304stainless челик.Цел : пластични ручек кутија може да се загрева во микробранова печка

DEN 383.76

【Повеќе userfriendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топ

DEN 191.76

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 431.52

Може да се земе овој различни&уникатен lunchbox на работа / училиште / патување.Идеален за сите старосни гру

DEN 311.52

【3 Прегради Бенто Кутија】3 поделени простор ви овозможува да ги чувате различни видови храна и состојк

DEN 359.76

Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 12cm.Ве молиме имајте на ум д

DEN 1199.52

????✔2 во 1 Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома На електричното греење ручек кутија за автомобил

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 791.76

СИЛНА & ЗДРАВ : Содржи до 51 унци, овие kraft земете кутии се наменети за поддршка на губење на големи оброци

DEN 4900.80

Материјал : храна одделение PP и Керамички inners,тоа е да се носатотпорни и трајни, не ' рѓа, и е отпорна на ви

DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 359.76

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ / 20*20*12.Тоа е во

DEN 671.76

Спецификација : Капацитет : 8001000ml Size Табела : беа 25,5×18×5cm / 10.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство в

DEN 888.72

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја

DEN 11614.80

100% biodegradable уште мастидоказ.Направени од обновливите извори на суровини.Совршен за закуски, бургер куќи,