.

.

Со попуст
LQ Индустриски Рептил Фидер 4PCS Црно Мини Двојно Рептил Храна и Wate Boxs Црв Сад за Желка Gecko Камелеон Игуана Гуштер Mealworm Чинии

LQ Индустриски Рептил Фидер 4PCS Црно Мини Двојно Рептил Храна и Wate Boxs Црв Сад за Желка Gecko Камелеон

DEN 234.96

Од стока
Во магацинот

Пакување : 4 парчиња, материјал : пластични, големина : 105mm(4.13 во)x60mm(2.36 во)x25mm(1in).Тешко дното, стабилна без ѓубрето, безбеден и сигурен, лесен за чистење.Двете мрежи може да посебна храна и вода, без мешање.Со мазна внатрешна површина и внатрешно криви ѕид, црвот е тешко да се избега.Dual-дизајн на рамка се користи за подобро хранење ефекти.Поле на примена : желки, пајаци, horned жаби, змии, итн., може да се хранат сите видови на мали домашни миленици.Спецификација Пакување : 4 PCS Материјал : пластични Димензии : 105mm(4.13 во)x60mm(2.36 во)x25mm(1in) хард дното е стабилен без ѓубрето, безбеден и сигурен, и лесно да се чисти.Мазната површина е лесно да се чисти.Тоа може да биде доста и пуштена, и мали животни можат да пливаат и да се искапат во внатрешноста.Таа има уникатна форма и може да се користи и како домашни миленици кога не хранење.Со мазна внатрешна површина и внатрешно криви ѕид, црвот е тешко да се избега.Dual-дизајн на рамка се користи за подобро хранење ефекти.Поле на примена : желки, пајаци, horned жаби, змии, итн.Може да се хранат сите видови на мали домашни миленици.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 95.76

3 Во 1, 1 внесувач и 2 хранење Клешти(1 директно тонг 1 криви тонг).Сад направен од PP пластика.Хранење Тонг на

DEN 379.20

Тоа може да се сместат храна или вода, која ќе понуди рептил удобен и прекрасен место да се јаде. Топло Со

DEN 239.76

Високо квалитетен материјал : овој рептил внесувач е направен од премиум смола материјал, безбеден за в

DEN 479.76

Мазна површина, па тоа не би повреден вашата прекрасна домашни миленици.Служел како и на храна и вода са

DEN 551.76

Автоматско Вода Диспензерот:Овој внесувач ќе рефил на вода во садот автоматски, помага да се задржи во

DEN 167.52

Оваа симулација рок влекачи сад е направен од еко polyresin, и на изглед е многу блиску до природната карпа.О

DEN 337.20

На Рептили Хранење Чинии се направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употр