.

.

Со попуст
Abbraccia 6mm100m Ресни Јаже Памук Извртени Кабелот Рака Занает String DIY Дома Декор - 6mm

Abbraccia 6mm100m Ресни Јаже Памук Извртени Кабелот Рака Занает String DIY Дома Декор - 6mm

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Изработени од 100% природни памук предиво, својата biodegradable и слободни на хемиски бои (не обоена).Ликвидација околу ролери, на јаже не е лесно да се јазол или дамка во текот користете,мека и доволно силна,лесно да се работи со. 100meters/ролна, што е доволно за создавање на широк и долг големина Ресни занает.Одлична за правење на различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, сон catchers, Чешка свадба декорација и така натаму.Исто така и за различни цели, вклучувајќи ги и накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, Погоден за домашна декорација и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1488.00

Еден екопријателски избор за различни цели, вклучувајќи ги и накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени карт

DEN 215.76

12 инч во дијаметар и 54.Долго ресни јаже : нашата ресни мозок е направена од природен материјал, мерење пр

DEN 907.20

Влакна занаети : knotting; crocheting; плетење и ткаење.Бони Плетенка бренд на 6mm (.24" или 1 / 4 инчи) дебелина, е плете

DEN 2270.40

100% памук конец, мерки за прибл.Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New

DEN 287.76

Тоа е значаен подарок за Божиќ некој што сакана Направете свој Божиќ ресни ѕид виси украси за вашиот до

DEN 359.76

Објектот ширина : 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10mm Item Количина : 1mm 100meter,2mm 100meter,3мм 20meter,4mm 10meter,5mm 10meter,6mm 5meter,8mm 2meter,10мм 2meter.

DEN 120.96

11in Big Месечината : стан.11in Tai Чи Круг : стан 100% сосема нов и висок quality Features : Совршен за остварување на соно

DEN 1231.20

Дали секој има сон да се изгради твојот сон куќа на свој?.Bearals Ресни Кабелот може да се направи вашиот сон

DEN 647.76

4 Видеа со вежби и чекор по чекор видео туторијал ✪ НОВА И ПОДОБРЕНА ВЕРЗИЈА : развие вашите вештини, про

DEN 1053.60

Креативни и великодушни производ изглед дизајн.Овој занает обрачот се издржливи и безбедни, може да се

DEN 167.76

Голема апликации : нашата ресни чешел не е само погодна за сортирање tassels, ѕид hangings, лабава влакна и кабли

DEN 311.76

Злато Флорални Обрачот Сет : Доаѓа со 8 златни метални прстени, секој обрачот мерки за прибл 8 инчен / 20 cm

DEN 518.40

Ќе добиете пакет од памук јаже и tassel четка, која може да се користи за да се направи ѕид hangings, итн., за да г

DEN 1596.00

【ЗА ИНСТРУКЦИИ】 Можете да ги најдете ресни комплет производство видео на 3 начини : 1 Во производот линк

DEN 346.80

ГОЛЕМИНА : Кол 5mm * 295ft(90m) со 8 насоки.(СИТЕ ПАМУК TWINE ИМААТ SPOOLS.) 100% ПРИРОДЕН ПАМУК КАБЕЛОТ : Нашата 5mm памук м

DEN 2210.40

[Size]Надворешниот Дијаметар : 80mm / 3.15"; Дебелина : 3мм / 0.12"; Боја : Злато Тон; Пакет се Вклучени : 10 x Метални

DEN 431.76

ЗАБЕЛЕШКА Пакетот вклучува : 10 Метри.ЌЕ СЕ избираат : Боја : 10 Метри Тип на Производ : Кабли.Функција : Вис

DEN 719.76

3мм (или во 1 / 8) природен памук кабелот.Во една ролна за 1345 нозе или 448 јарди (410 m) ресни кабелот.НЕ ОБОЕНА, Н

DEN 239.76

ГРИФИН 100% Природна Свила Мушка Мозок е достапна во 20 природни бои и 13 различни тема големини.Секоја боја

DEN 202.80

Џон Мушка Плетенка Ресни Кабелот 6mm 70yd Црна.Џон Мушка Ресни Мозок е плетенка полипропилен, трајни произв

DEN 767.76

МЕКА РЕСНИ КАБЕЛОТ ЈАЖЕ 100% природни мека памучна,без мирис,нетоксичен,не белење,без хемиски покрај реа