.

.

Со попуст
Virtu САД VTW-104A-BN Kozë Колекција Крпа Потоплите, Брусен Никел

Virtu САД VTW-104A-BN Kozë Колекција Крпа Потоплите, Брусен Никел

DEN 7156.32

Од стока
Во магацинот

Бранеа никел заврши нерѓосувачки челик крпа потопло со 8 електрични затоплување крпа барови.Самостојна единица; Брз, ефикасен, рамномерно распоредени на топлина; Ниска потрошувачка на енергија; Лесен за вклучување/исклучување.Држи крпи, облека и други delicates суво и топло; Помага во спречување на крпи од развивање на musty или остарел мирис.Максимална димензии 20.9 инчи W x 15.7 инчи D x 33.1 инчи H; Стандард 120 volt штекер; 65 w, 0.54 засилувачи; 10 минути загревање време.CULus одобрени и наведени за безбедност; Монтажа хардвер опфатени; Факултативна hardwiring комплет се продава одделно; 2-година производителот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 748.80

Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, р

DEN 6432.00

+ Подготвени да инсталирате Лиза 22 ТОПЛА ВОДА РАДИЈАТОР Лиза 22 БЕЛО е hydronic радијатор карактеризира со с�

DEN 1706.40

Крпа Потоплите : 7 Директно хоризонтални ,сите вертикални и хоризонтални се загрее, брзо греење, номинал�

DEN 1209.60

Модерен дизајн потоплите загрева брзо со безбедно Filatherm сува греење елемент.Суви и топли крпи, облека и �

DEN 360.00

Овој панел се користи за да се поправи долниот десен поддршка и поврзување на жици во жица кутија; преду�

DEN 2289.60

Јас не го препорачувам околу без надзор на децата Поради рачни мерења, ве молиме оставете 12 cm разлика...

DEN 3359.76

[Водоотпорен Switch & Брзо Греење] : Побезбедно водоотпорен ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот е инсталир

DEN 13992.48

◇ БРЗО ГРЕЕЊЕ : Овој ѕид монтирани загреан пешкир потоплите рек ќе безбедно, брзо и рамномерно топло гол

DEN 8363.04

180 степени rotatable електрични крпа управување со разни форми, да ги задржи топло, удобно и да ја брани едно �

DEN 2136.00

БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како pluging во стандарден електричниот штекер.Што е уште поважно, загр

DEN 3599.76

????БРЗО ГРЕЕЊЕ : Во 1 минута панел добива топла, а во 5 минути панел добива топла.Редовните оние треба најм�

DEN 6216.00

Вртливата зглоб единица ротира 180 степени.Секоја рака се движи самостојно.Интегрирани ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛ