.

.

Со попуст
Techon Системи TE714150B45PK Свиткана Игла, 14 Мерач x 1-1/2, 45 Степен (Пакување од 50)

Techon Системи TE714150B45PK Свиткана Игла, 14 Мерач x 1-1/2, 45 Степен (Пакување од 50)

DEN 790.08

Од стока
Во магацинот

Пакет Димензии : 12.953 cms (L) x 10.921 cms (W) x 10.921 cms (H).Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.TE714150 B45 PK Свиткана Игла, 14 Мерач x 1-1/2", 45 степен (Пакување од 50).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1171.20

Ветеринарна шприц за еднократна употреба, овој производ е подложен на стерилни операција., >>Тие не можа

DEN 383.76

Материјал : не ' рѓосувачки челик+пластика.Нерѓосувачки челик игла.Погоден за сите стандардни луер закл

DEN 7204.08

Пластични луер центри и меки силиконски совети.Нетоксични и неpyrogenic.Пакување од 100 Единица Брои Тип е Иг

DEN 287.52

Спецификација на производот : 1 Pc 20ml пластика шприц +1 Pc20 In / 50cm тапа долго игли.Производот Употреба : винил