.

.

Со попуст
PS5 Конзола за Прашина Маска, Анти-Нула Водоотпорен Прашина Заштитник Guard Ракав за Playstation 5 Конзола Дигитални Издание & Диск Верзија-Црна

PS5 Конзола за Прашина Маска, Анти-Нула Водоотпорен Прашина Заштитник Guard Ракав за Playstation 5 Конзола

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

【Совршено се Вклопуваат】Специјално дизајнирани за Play Station 5 конзола, компатибилен со двете дигитални и CD-ROM-от верзија. 【Премиум Материјалот】 Направени од издржлив и лесен материјали, најлон од надвор и мазна обвивка на внатрешноста, го заштитува вашиот PS5 од гребнатини, отпечатоци од прсти, течности и прашина. 【Лесен Пристап до Сите Порти】Само отпакувајте ја покрие и со помош на две Велкро ленти те прави лесно да се добие пристап до сите порти и се изложуваат на отвори. 【ЗАБЕЛЕШКА】Ако планирате да се игра за долго време, ве молиме да се отстрани прашина маска однапред да се избегне прегревање. 【До Една Година Гаранција】Една година на слободни врати/замена загарантирана.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 887.76

Вклучете Контролер е специјално дизајниран за да се Префрлате конзола.Switch конзола е инсталиран директн

DEN 6320.88

Заштитна Заварчик Маска, Водоотпорен.Пакет Димензии : 6.8 H x 16.3 L x 12.2 W (инчи).Пакет Тежина : 5.15 фунти.Земја н

DEN 455.76

Специјално дизајниран за Nintendo Switch Лајт конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина

DEN 503.52

Површинска Температура на Работа на Производот : 0~40℃.Капацитетот на батеријата : 3.Полнење на струјата :

DEN 441.60

Компатибилен со до четири (4) Game Cube контролори за да се користи на Nintendo Switch.Компатибилен со службеното ли

DEN 791.76

Уникатна Боја Космички црвено обезбедува PS5 со живописни чувство и тоа му дава на " поп " на бојата.Извон

DEN 2217.12

Редизајниран Dpad.Нема потреба за промена на батериите.Игра жичен или безжично на вашиот Xbox Еден доставув

DEN 852.00

МОДЕН ДИЗАЈН : Направен од висок квалитет на винил со висок дигитално резолуција дизајн, заштита на ваша

DEN 599.76

???? 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Удобно конкавна рокер, да ги ублажат прст притисок, рационализација зафат, најд

DEN 359.76

【Премиум АБС Материјал】Овој контролер faceplate е направен од тешки АБС материјал и да се третира со посеб

DEN 959.76

【Сите во Еден】специјално Дизајниран за Play Station 5 конзола (Диск или Дигитални верзии), на Dual Sense контролер

DEN 479.28

Безжичен контролер целосно одговара за Nintendo Switch конзола.Не се компатибилни со другите конзоли.АЖУРИРАН

DEN 1151.76

Joycon Лебдат Проблем, Ако се судрите со џојстик промена во игра, и ликовите се движат сами, без допирање на

DEN 1679.76

VIVO : NEX3 5 G,.Мобилни Телефони на Листата што ја Поддржуваат Полнење : (Само за Уреди со ТипC Порта, следниве

DEN 911.76

ИНДИВИДУАЛИЗИРА ПРО КОНТРОЛЕР LAYOUT Промена gamepad екрани и joysticks / thumbsticks за совршен изглед.Пинк Кавер / М

DEN 499.20

1 Лесно се инсталира, Погоден за Аркадни и Видео Игри Копчето 2 100% сосема нов и висок квалитет, добра заме

DEN 287.76

Изненадување подароци за секојдневниот живот, како што се роденден / Денот на Вљубените / Мајка / Ден

DEN 359.76

【Премиум АБС Материјал】Овој контролер faceplate е направен од тешки АБС материјал и да се третира со посеб

DEN 383.76

Специјално дизајниран за Nintendo Switch Лајт конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина