.

.

Со попуст
4PCS/Set Усна Глазура Сомот Мат одлични перформанси водоотпорен Усна Сјај Долготрајни Течни Свилен Кармин Лесно Боја Голи Усна Шминка за Полнење (D)

4PCS/Set Усна Глазура Сомот Мат одлични перформанси водоотпорен Усна Сјај Долготрајни Течни Свилен Кармин Лесно

DEN 100.32

Од стока
Во магацинот

Овие усна дамка доаѓа спакувана во многу пигментирани и богата боја.Секогаш постои една боја за да блесне во вашиот толпата.4 Бои Кадифена Усна Сјај Сет : Четири популарни бои, мат кадифена кармин во собата, долготрајни, водоотпорен, мат текстура, не-стап.Забелешка : Ако сакате да се погледне влажна и дебели, ние препорачуваме да користите lip balm пред примена на кармин, која ќе произведува подобри резултати. Прво придавам влогови на вашата усна со lip balm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 220.08

Преносни големина за лесно носење.Водоотпорен, лесен за употреба и природни.Погоден за професионална у

DEN 159.84

Мат усна сјај ве молиме да користите усна навлажнувачки производи да придавам влогови на вашите усни пр

DEN 239.52

????【Добра Текстура】Еденнаеден вид, крем текстура усна сјај формула е лесен, не леплива, и навлажнувачки

DEN 191.76

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

DEN 99.84

Мега Последните Висок Сјај Кармин : Оваа бујна кармин е исполнет со Murumuru Путер, Манго Путер, и Сончоглед

DEN 360.00

Во текот на целиот ДЕН МАТ КАРМИН : Нашата Мат Усни Velour Кармини трае подолго од било сјај, balm, или други ус

DEN 206.40

СИТЕДЕН се НОСАТ : Богатата, енергична усна боја која може да трае и до 24 часа.ЛЕСНО ДВАЧЕКОР ПРОЦЕС : За д

DEN 2373.60

Поставен мат,долготраен,Не држи чаша,не исчезнат.Не држи чаша,не исчезнат,мат сува лесно чанта еден усни

DEN 1209.60

Содржина : Секој лист содржи 2 од секоја големина : 0.1 mm, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.4 mm.Модел на оптимално ултрафини метал

DEN 432.00

Заклучување на вашите несовршености со оваа неверојатна concealer со висока покриеност, и несува мат финиш.

DEN 2028.00

* Долготрајни Лесно да се отстрани : Водоотпорен и пот доказ, нестап првенство, нема боја исчезнува, пого

DEN 215.76

Тоа може да се сретнат различни шминка и ефекти шминка, и може да се користи за партиите, партии, и празни

DEN 335.76

DERMATOLOGICALLY и ALLEGRY тестирани за да се минимизира ризикот од алергија и иритација.ЗАМРЗНАТОТО И ПОСВЕТЛИ бо

DEN 2155.20

ДЕТАЛИ за ОНА што Е целосна покриеност, вегетаријанска храна, течен кармин со светлина, сомот текстура &

DEN 986.40

Ова е удобен и убава усна шминка сет, одличен подарок избор.15 ml*20 pcs Applicable луѓе : девојки или women How да се Ко

DEN 712.56

Усните.Брилијантен нов Кармин формула која ги поместува границите на боја.Секој Кармин има интензивна

DEN 548.40

Шест часа се носат, високо пигментирани кармин кој дава вашата усна изгледа крајната трансформација.Ди

DEN 371.76

Мат Кармин формула е долгатрајни и водоотпорен, навлажнувачки, дупка со доказ.На кармин текстура е лесн

DEN 225.36

Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично

DEN 528.00

Совршен Duo За Влажна, Дебели Усни и Убава, дупка соСлободен Доза на Боја на Очите.Со Водоотпорен, Crèmeдаво

DEN 26.16

Долготрајни / Kissproof / Waterproofs.Сомот Мат, Високо заситени, Високо пигментирани, Лесно да се носат.Како да го

DEN 2059.20

Со мека текстура која глајд модели на напор.Обезбедува и усна боја и усна грижа.Формулиран со NutriМладинс

DEN 86.16

Мат Кармин Водоотпорен Maybeline Една Големина Шминка Хипер Мат Долна Облека Мат Усна Сјај Усна Дамка Поста

DEN 311.76

Совршен Подароци : Овој МултиФункционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка

DEN 351.60

Volumize вашиот pout.Нашите уснизајакнување на формула комбинира убава прав се зголеми усна боја, со уснаplumping

DEN 816.00

Овој жив мат течни усна боја создава богат, мат боја што е бакнежикоктелдоказ, со мека flocked апликатори шт