.

.

Со попуст
WBYHGY Џем Доказ Медиум, се Сече Шредер, Канцелариски Материјали Преносни Шредер 4 Крст-Намалување на Хартија Home Office Шредер со 4.5 L Отпадна Хартија Капацитет Црна

WBYHGY Џем Доказ Медиум, се Сече Шредер, Канцелариски Материјали Преносни Шредер 4 Крст-Намалување на Хартија

DEN 6729.36

Од стока
Во магацинот

Изработени од еколошки пластика, панел е едноставен, лесно да се работи, и може да го оштети хартија (А4, 4 рендан хартија, шредер).Оваа шредер е погодна за сечење А4.По сечење, лента ширина е 4*35mm.По хартија е полна, ве молиме чисти тоа во време за да се избегне влијанието врз нормалното функционирање на машината.Со цел да се прошири на животот на машината, износот на рендан хартија треба да биде помал од максималниот износ на рендан хартија наведени од страна на машината.Компјутери кои не се определи фрагментација, дискови или кредитни картички не треба да биде ставен на компјутер.Ве молиме слободно контактирајте со нас за време на овој период.Бојата на производот не може да биде точна, како на сликата.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 839.04

Континуирано рендан хартија за 10 минути,4.5 м / мин рендан хартија на брзина,17 парчиња на една рендан харт

DEN 2804.40

[Безбедност и заштита на животната средина] Нема батеријата или надворешно напојување е потребно, само

DEN 534.96

Fellowes Powershred перформанси масло се зголемува и се протега на животот на вашиот шредер 12 мл.Шише.Тоа трае са

DEN 19904.64

★ Големина : 235 * 190 * 145mm ★ Карактеристики на производот Тоа е лесно за заштита на вашите податоци и да ја

DEN 1065.36

Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одгово

DEN 2109.60

Recommended_Shredder_Users 1 до 6 Shredder_Type ЛентаCut.Run_Time Континуирано.Motor_Hp 0.7 Daily_Usage_Level Континуирано.Stateoftheart германск

DEN 1696.80

Shreds 18 листови хартија по помине во 397 (5 / 32" x 11 / 2" Ниво на Безбедност П4) крстнамалување на честички; shreds stapl

DEN 5210.40

Се продаваат како 1 Секој.Моќ извира покриени од еден ден.Dual casters направи шредер лесно да се движите и да

DEN 1991.76

【Заштедите Пари Автоматски старт / стоп и прирачник обратна функции поедноставување на уништувањето

DEN 10524.48

Производ големина : 320 * 200 * 350mm.Четири нивоа на доверливост : 5sheet компактен крстнамалување на шредер за бе

DEN 1404.00

Crosscut хартија шредер со 10 листови капацитет на сечење (писмо, големина, 20lb), shreds хартија во мали парчиња ме

DEN 210.00

Солза низ до 565 листови хартија во минута, наменета за до 813 корисници, P5 безбедност.Континуирано работењ

DEN 23983.68

Кутија contains Shredder и инструкции.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајт

DEN 332.64

Компатибилен со : Fellowes Power Shred PS30 / 50 36134 PS 30 / 50 PS 50 PS30 PS50 Шредер.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо К

DEN 210.00

Се обезбеди собирање на кошничката е погодно дизајниран за употреба во канцеларија со вокуќата shredders.HSM

DEN 890.40

Моќ / батерија со двојна употреба, подготвени да ги задоволат побарувачката Одлично за статистика, библ

DEN 21905.76

Изработени од еколошки пластика, панел е едноставен, лесно да се работи, и може да го оштети хартија (А4, 5

DEN 5345.52

Оваа шредер е погодна за сечење A6 хартија.Производ големина : 334*145*175mm Colour : Blackmaterial : plastic Paper отпад капацит