.

.

Со попуст
Simayixx Cuticle Масло Naturale Cuticle Ревитализација На Нафта Зајакнува Ноктите Благотворно И Негување На Нафта Cutical Ревитализација На Нафта Храни & Moisturizes Суви Нокти И Кутикули

Simayixx Cuticle Масло Naturale Cuticle Ревитализација На Нафта Зајакнува Ноктите Благотворно И Негување На

DEN 343.92

Од стока
Во магацинот

Naturale Млеко изработен со внимателно избрани природни состојки изработен со внимателно избрани природни состојки & растителна основа конзерванси за scentual спа искуство право од удобноста на вашиот сопствен home Manicure Cuticle Ревитализација на Нафта услови и негува кутикулите, додавајќи потребно мека на вашите нокти услуги.Се згусне на ноктот и supplementthe хранливи материи потребни за повеќе ноктите.Длабоко влогови,Мека и мазна,Поправка и renew Capacity : 75ml NGREDIENTS : ОРГАНСКИ СЛАДОК ПОРТОКАЛ ЕКСТРАКТ SAFFLOWEROIL , СОНЧОГЛЕДОВО СЕМЕ на НАФТА , АЦЕТАТ , ЗЕЛЕНЧУК OILOJOBA СЕМЕ МАСЛО , МАСЛИНОВО ОВОШЈЕ МАСЛО , KERATINTOCOPHEROLS .SPICESShelf живот : 3 years Specifications : сладок портокал вкусот, со вкус на јагода, лаванда вкус, чајно дрво flavor HOW ДА USEstep1 Пред употреба , чисти вашите прсти и едноставно да ги отстраните мртвите кожата .Чекор 2 се Применуваат cuticle масло за нокти cuticle.Масажа на ноктите & cuticle за whilestep 3 Уживаат хранливи состојки ноктите& cuticle .Користете го еднаш на ден за подобри резултати.Производот содржи : 1 x хранливи состојки масло прст масло (75ml).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 205.20

49" Половината : 5666cm / 22 ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и уд

DEN 119.76

Медот природно ја смирува и moisturizes, додека млечна киселина од млеко освежува и го стимулира кожата.Cuticle М

DEN 446.40

♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб ♓☊Shift Фус

DEN 1504.80

Sweatshirt за жените Тмаица блузи tees здолништа шорцеви Pullover Долг ракав бански костуми perfect coverup прозорци се о

DEN 205.20

♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.Изберете е

DEN 189.60

Посебни минерални масла формула sooths омекнува & moisturizes сува сплит кутикулите.Четка за апликација.Со шаре

DEN 119.76

80" Должина : 130cm / 51 ❤❤❤Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер.копчето облека за жени, плус гол

DEN 215.76

Sweatshirt за жените Тмаица блузи tees здолништа шорцеви Pullover Долг ракав бански костуми perfect coverup прозорци се о

DEN 376.56

Добар подарок за вашите пријатели и семејство, особено пријателки кои помине уметност.Многу удобен и п

DEN 359.76

????ОМЕКНЕ КУТИКУЛИТЕ И РЕВИТАЛИЗИРАЊЕ на НОКТИТЕ Пчела Природни Cuticle Масло е Направен Со Нашите Чајно Д

DEN 359.76

Сакате да им даде на Ноктите & Кутикулите Здрав Почеток?Однесувајте се кон нив да Навлажнувачки Сали Хан

DEN 527.76

Maccibelle cuticle масло смирува и moisturizes, освежува и го стимулира кожата.Cuticle Масло е Лесно и Pefectly Миризливи Со С

DEN 167.76

♓☊Забелешка Големина☋ ве Молиме споредете ги вашите сопствени големина пред да го купат ♓☊жените се