.

.

Со попуст
Wkooa Рамо Завртки М2 М3 М4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 (3xM2.5x4 Пакет 10)

Wkooa Рамо Завртки М2 М3 М4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 (3xM2.5x4 Пакет 10)

DEN 2227.20

Од стока
Во магацинот

Рамо Завртки.Големина = мазна дијаметар x Теми Големина x се изедначи Должина.is_customized : Yes.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Рамо завртки, материјал од не ' рѓосувачки челик 304 исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик .

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 259.20

Idler Макара Пост.Забелешка : за Жал на погрешни заклучоци дека овој idler пост користи директно со мерењето

DEN 1734.00

Цена За : Секој Диск Тип : Хексадецимален Штекер ги Исполнува / Надминува : ASME Б 18.3 / ASTM A574 Рамо Должина на Т

DEN 1344.00

ЗАВРТКИ КОИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашата Пан Глава на Машина Завртки се многу силни и големи се и за внатреш

DEN 1489.68

Цена За : Секој Диск Тип : Хексадецимален Штекер ги Исполнува / Надминува : ASME B18.3 Рамо Должина На Толеранц

DEN 113.76

Ги исполнува ASME B18.Произведено во САД.3 спецификации.Рамо завртки со круг шахтите најчесто се користи за

DEN 220.56

Рамо завртки со круг шахтите најчесто се користи за предмети во кои се бара ротација, додека оние со ква

DEN 2392.80

5 / 8"11 23 X / 4", На Одморите=3 / 8", Рамо=3 / 4".Рамо Завртки, Хексадецимален Штекер Диск, од Легиран Челик, Црна Окс

DEN 1416.00

5 PCS M6 М8 M10 М12 Навој 12.9 Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Plug Завртка Вратило Рамо Ограничува

DEN 828.00

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

DEN 116.16

Рамо Завртки намалување на ротација преку заклучување.Нерѓосувачки Челик 303 е позната по нејзината спо

DEN 261.84

43"; Спецификација Сретна : ISO7979.Пакет Содржина : 5pcs x Рамо Гром; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна; Матер

DEN 695.76

На 316 од не ' рѓосувачки челик рамо завртката е обичен заврши и грло капа на главата со хексадецимален шт

DEN 2371.20

37' '(L * D); Peso : 95 g; Nombre del producto : Perno де hombro Contenido del paquete : 10pcs x Perno де hombro; Боја на директорот : Tono plateado, Гора; Матер

DEN 1142.40

за облека јакни шие голема војска спиење џерси gat стап ранец кучиња капа на светлината парчиња облека ра

DEN 1375.20

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивс

DEN 2220.00

М81.25 X 50mm, на Одморите=5mm, Рамо=10мм.Рамо Завртки, Метрички, Хексадецимален Штекер Диск, Класа 12.9 Челик, Црна