.

.

Со попуст
Smart Времето Sonic Електрична Четка За Заби Водоотпорен Преносни Електрични Четка За Заби Со 4 Замена Четка Глави, 6 Чисти Режими

Smart Времето Sonic Електрична Четка За Заби Водоотпорен Преносни Електрични Четка За Заби Со 4 Замена Четка

DEN 2126.40

Од стока
Во магацинот

Произведено во САД или Увезуваат.Во споредба со рачни четки за заби, плакета отстранување стапка е до 7 пати.Висок чистење фреквенција : 42,000 пати/минута најмногу.Целото тело водоотпорен слој кој може да се мијат директно.Помогне да се развие научна заб четкање навики : 30 секунди, и 2 минути smart тајмер, предизвика справи со тајмер на секои 30 секунди, да знаете кога да се префрли на оралната површина, 2 минути до крајот четкање потсетник, да се развие препорачува четкање од страна на стоматолог Навики (се препорачува најдобро време да се четка забите).Високо-квалитетни и високо-густината на влакната : А'ntibacterial и издржливи, оди длабоко во мудроста забите и непцата празнини, брзо се чисти d'ental плак. 6 начини на ефикасно чистење.За 30 дена (два пати на ден, 2 минути секое време), па не се грижи за полнач кога се патува.Информација за производот : Пакување : боја кутија Материјал : електронски компоненти + ABS Полнење напон : 3.6 V Водоотпорен оценка : IPX7 капацитетот на Батеријата : 600mah Производ големина : 22*2.5*2.5 cm Пакување големина : 20*10.5*3cm Боја : бела, розова, црна Пакет тежина : 129g Производи вклучуваат : Четка за заби hostx1 Четка за заби headx4 Моќ cordx1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 143.04

4 бои да се избере, на состанокот различни барања.Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни

DEN 477.36

Голем број на четкање режими може да се прилагодуваат на различните услови на забите и непцата, целосно

DEN 395.76

Чекор 2 : ставете ги четка главата во устата и нежно притиснете го врз забите.USB полнење база, лесен за пол

DEN 984.00

38,000 вибрации во минута : надградена електрична четка за заби може да се постигне 38,000 вибрации во минута,

DEN 660.96

Отстранување стапка на забниот камен може да се зголеми до 100% : четката има подобро чистење ефект, и непц

DEN 429.60

❖ Кликнете на дизајн за едноставни четка главата поставеност 100% ПОБЕЛИ ЗАБИ ВО 1 НЕДЕЛА : На Diamond Clean е да

DEN 1199.76

【6 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ 2x четка главата; 1x четка за заби заштитна маска; 1x USB полнење кабел Спецификација

DEN 850.56

产品类别 : 电动牙刷档位 : 5档以上型号 : ТБ018电源方式 : USBBattery капацитет : подолу 800m Ah Motor тип : обични motor Power режим : electri

DEN 1511.76

Нормално, може постојано да се користи за 1 месец 2 начини на безжичен сензор за полнење : со кригла или бе

DEN 407.76

ОДЛИЧЕН ЗА ДЕТСКА ПРЕМНОГУ! Им даде кул четка за заби и тие ќе се четкање, секаде одат!Со помали димензии

DEN 1645.20

◆Три чистење начини : чистење на владата, нежни режим и масажа на владата.Три сила опции, слаби, средни и

DEN 395.76

Функција : 1.Пакет Листа : 1 x Host4 x Четка за заби Head1 x USB Полнење Cable1 x USB Полнење Base1 x Четка за заби Главата За

DEN 799.20

КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1.По целосно наполнет, инсталирајте Uоблик четка главата 2.Тресењето на течни паст

DEN 410.40

Материјал : ABS.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Чистење Mode1 : Cleanmode Mode2 : sensitivemode Mode3 : gumcare Mode4 : whitenin

DEN 1989.60

2 минути smart тајмер и долго траење на батеријатавграден тајмер, 2 минути, автоматски да го исклучите, на с

DEN 2383.20

Powersonic 12500 AC "AC" серија полначи се нови "префрлување" тип на уреди кои работат без употреба на трансформато

DEN 2229.60

Материјал : Топ ABSrawmaterial+Alluminum Alloy.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE 4 чистење начини : стандард,ме

DEN 823.92

Тоа трае 4 часа за целосно полнење на четка за заби.Малите и флексибилни четка главата овозможува удобно

DEN 316.56

Четка глава е направен од храна‑одделение материјал кој е безбеден и да се користи за усната шуплина.По

DEN 544.80

Материјал : Top ABS+Dupont Nylon.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric

DEN 304.80

5 начини : чистење, полирање, да заличи, за џвакање, чувствителни.Неговата опрема има меморија функцијата