.

.

Со попуст
4PCS/Set Усна Глазура Сомот Мат одлични перформанси водоотпорен Усна Сјај Долготрајни Течни Свилен Кармин Лесно Боја Голи Усна Шминка за Полнење (А)

4PCS/Set Усна Глазура Сомот Мат одлични перформанси водоотпорен Усна Сјај Долготрајни Течни Свилен Кармин Лесно

DEN 100.32

Од стока
Во магацинот

Примени од средината на двете страни, а потоа чанта усните, ја добиете вашата усните помазни и привлечни. Може да според да температура и влажност на усните,подесување на длабочината на усна боја.Овие усна дамка доаѓа спакувана во многу пигментирани и богата боја.4 Бои Кадифена Усна Сјај Сет : Четири популарни бои, мат кадифена кармин во собата, долготрајни, водоотпорен, мат текстура, не-стап.Секогаш постои една боја за да блесне во вашиот толпата. Потоа покрие длабоко боја на вашите усни со concealer така што да покаже оригиналната боја на кармин.Лесно да се Примени и Чисти продолжува непречено без да скокнеш или влече; Лесно да се отстрани, брза и чиста.Како да го користите : 1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Најдобар Подарок -4 Различни живописни бои на кармин поставува во подарок кутија за да одговара на вашите различните потреби во секоја прилика, дневно, работи, партијата и на свадба и сл.Не грижете се за пигментацијата.Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот., и тоа трае со векови и векови.Забелешка : Ако сакате да се погледне влажна и дебели, ние препорачуваме да користите lip balm пред примена на кармин, која ќе произведува подобри резултати.Мат Шарени и траен кога се применува, како што се сатен-како луксузни допре, долго-траен свилен за нега на усните, кои ви даваат долго време пријатно чувство; Природни fit мазна текстура,природно се вклопуваат со твоите усни, водоотпорен и долготрајни.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 986.40

Ова е удобен и убава усна шминка сет, одличен подарок избор.15 ml*20 pcs Applicable луѓе : девојки или women How да се Ко

DEN 335.76

По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА наста

DEN 206.40

СИТЕДЕН се НОСАТ : Богатата, енергична усна боја која може да трае и до 24 часа.ЛЕСНО ДВАЧЕКОР ПРОЦЕС : За д

DEN 239.52

????【Добра Текстура】Еденнаеден вид, крем текстура усна сјај формула е лесен, не леплива, и навлажнувачки

DEN 360.00

Во текот на целиот ДЕН МАТ КАРМИН : Нашата Мат Усни Velour Кармини трае подолго од било сјај, balm, или други ус

DEN 816.00

Овој жив мат течни усна боја создава богат, мат боја што е бакнежикоктелдоказ, со мека flocked апликатори шт

DEN 335.76

Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и св

DEN 284.88

Виолетова Вос Виолетова Зајдисонце 10 нијанси : микс на mattes, shimmers и metallics.Секогаш пигментирани и исклучит

DEN 372.00

Amaizing лесни, ултрамеки воздушеста текстура убаво се вклопуваат на вашите усни.На ariy текстура која blurs во

DEN 215.76

Тоа може да се сретнат различни шминка и ефекти шминка, и може да се користи за партиите, партии, и празни

DEN 2373.60

Поставен мат,долготраен,Не држи чаша,не исчезнат.Не држи чаша,не исчезнат,мат сува лесно чанта еден усни

DEN 118.08

Неодолива формула која содржи различни витамини и масла за заштита на вашите усни.SHANY Мат кармини се про

DEN 99.84

Мега Последните Висок Сјај Кармин : Оваа бујна кармин е исполнет со Murumuru Путер, Манго Путер, и Сончоглед

DEN 311.76

Совршен Подароци : Овој МултиФункционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка

DEN 337.20

Овие различни течни усна боја формулирани да понуди големо влијание, buildable боја која нема да се исуши ва

DEN 712.56

Усните.Брилијантен нов Кармин формула која ги поместува границите на боја.Секој Кармин има интензивна

DEN 137.52

Водоотпорен,Полн Гас Кармин покрива усните ,суперзаситени мат боја уникатен куршум со beveled работ на пос