.

.

Со попуст
HDMI USB IR UTP Extender со RJ45 Етернет Кабел за да се Прошири HDMI 1.4 1080P 3D Repeater 150 Метри Предавателот + Приемник 1:N

HDMI USB IR UTP Extender со RJ45 Етернет Кабел за да се Прошири HDMI 1.4 1080P 3D Repeater 150 Метри Предавателот

DEN 4073.52

Од стока
Во магацинот

HDMI USB IR UTP Extender со RJ45 Етернет кабел за да се Прошири HDMI 1.4 1080 P 3 D Repeater 150 метри Предавателот + Приемник 1 : N. Забелешка : 1. CAT5 E 100, CAT6 120 M, 150 метри само преку CAT6 E, CAT7 кабел. 2. поддршка 1 за N во LAN мрежа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 441.60

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во било кое време, и

DEN 6480.24

HDMI EXTENDER : се Прошири HDMI видео и аудио сигнали до 300ft на 1080p видео резолуција користење HDBase T технологија.HDMI

DEN 431.76

Работи со Cat5, Cat5e, Cat6 Етернет Кабел за Пренос на Далечина до 60m.Поддржува 1080p.Поддржува стандарден HDMI EDID и �

DEN 1694.64

1.Карактеристики Позлатени Конектори На Двата Краја За Најдобри Спроводливост И Сигнал Intergrity 2.Компатиб

DEN 1560.00

ДАЛЕЧИНСКО ГЛЕДАЊЕ : Приказ на сликите од далечина преку Интернет од веб прелистувач со поддршка за RTSP.О

DEN 239.76

4 K UHD, 18 Gbps, 28 AWG, Категорија 2, со Голема Брзина, HDMI Кабел (Машки да Машки).Поддржува 4 K 60 Hz, HDCP 2.2, HDR, UHD 4 K 2160p, QHD

DEN 239.76

1 компатибилен со Apple TV, LG TV, Samsung QLED ТВ, Оган ТВ, Roku, Sony 8 K UHD ТВ, BluRay, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, Nintendo Прекинувач, P

DEN 287.76

2 ПАКЕТ Содржи две 6.6 FT (2м) HighSpeed HDMI Кабли.Направени со ПВЦ Јакна, на Blue Rigger Основните Серија штити од прот�

DEN 3196.80

Конектор Тип А : HDMI Приклучокот.Конектор Тип Б : HDMI Приклучокот.Кабел Должина Империал : 9.84 ft.Кабел Должи�

DEN 455.76

Нашите најновата верзија 2.HDMI НАЈНОВИТЕ СТАНДАРД – на Нашите Високобрзината HDMI extender кабел сертифициран

DEN 407.76

Совршен за сите HDMI вклучени уреди како што се ТВ, Монитори, Компјутери, PS3, PS4, другите HDMIот уреди во вашио�

DEN 1680.00

Злато позлатен конектори за кабелот се овозможи подобро оклопна, зголемување на електричната спроводл�

DEN 11400.00

Три Hdmi Влезови.Еден Hdmi Излез.Рачно или автоматско префрлување режими.Hdmi Порти Поддршка Displayport И Mhl.Cec Екр�

DEN 647.76

HDMI Да HDMI Кабел За Домашна Канцеларија s порта, која лесно може да се изгубат или дури и на штета на приста�

DEN 383.76

[Компатибилен со сите ДП Уреди] : Hannord Display Port кабли, ќе работат на било ДП управувано монитор, КОМПЈУТЕР, л

DEN 359.76

МОЛЊАБРЗ ПЕРФОРМАНСИТЕ на УлтраСигурен Голема Брзина и 18 Gbps Пренос Воздигнува Вашата Забава Искуство б

DEN 1235.76

3чекор се инсталира е направено за помалку од 20 минути.Ние дури и го фрлил во една масна ѕид образец кој п

DEN 15443.76

【Core Цевка】Прецизностнаправена топлина цевки се обезбеди max контакт на графичкиот процесор и топлина с

DEN 161.04

МОЌ од СТРАНА на IMPECCA Висок квалитет на кабел се 30 AWG / 6.0 mm OD.Заврши со Надворешен Притисок Олеснување шт�

DEN 4263.36

Answer : ___________________________ Note : B127 A010H ќе работи само кога се користи во првиот линк на daisyсинџир инсталација.Вис

DEN 2999.76

ЗАВЕРЕНА : активни Ultra High Speed HDMI кабел 8 K со оптички влакна технологија, поддржува најновите 8 K и 4 K 120 Hz Тел

DEN 162.96

Кабел CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабел Црна Боја 0.5 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 25 M 30 M.Б

DEN 188.88

ВО КУТИЈА : 3 нога високобрзински премиум HDMI кабел (Машки да Машки) за пренесување на видео и аудио сигнал

DEN 167.76

КАРАКТЕРИСТИКИ : MicroUSB за да го USB Кабел Екстра Долг 10 Метри За употреба со Мини PC Стап, Безжичен Преносли

DEN 911.76

4, вкупниот проток на Висок проток 3 (HBR3) Конекции е 32.Поддржува ДП, ДП++, и Display Port++.Компатибилен со Samsung, Бен

DEN 146.40

Кабел CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабел Црна Боја 0.5 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 25 M 30 M.Б

DEN 270.96

Овие кабли се совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите

DEN 424.56

Користете го ова за micro USB на Висока definiton адаптер за да го поврзете вашиот уреди во вашиот Висока Дефиниц

DEN 110.16

Совршен избор за да се спарите со било причинско се соберат.Совршено парови и со една симпатична фустан,