.

.

Со попуст
Момчињата Едно Парче Осип Guard бански костуми perfect Дете Бански Костуми за Капење на Сонце Одговараат Кратко UPF 50+ Заштита од Сонце

Момчињата Едно Парче Осип Guard бански костуми perfect Дете Бански Костуми за Капење на Сонце Одговараат Кратко

DEN 415.92

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Материјал : 80% најлон, 20% spandex.Мека удобно материјал.Високо хлор и солена вода отпорни ткаенини.Дизајн : Светли бои и интересни дезени, цртан филм surf диносаурусите, убава кокос дрвја, додадете богата боја на вашиот малиот човек патување, уживајте во летото, уживаат на плажа Зраци.Функција : вода, пот, триење висока постојаност на боја, Не исчезнува, долго се носат како нови.Без формалдехид, без мирис, без карциногени.Грижата за вашето бебе е здрав раст, ние плати еднакво внимание со вас.На патент е погодно за детето да се стави на и полетување.Патент размавта за заштита.Секој мал детал е за вашето бебе.Заштита од сонце: Нашите едно парче бански костуми perfect се направени од UPF 50+ ткаенина .Тоа може да Блокови 98.5% на УВА , UVB штетното УВ зрачење.Кога вашиот малиот човек е ужива во забавата на пливање, ти повеќе не се загрижени за УВ штета.Бидејќи нашиот костим за капење ќе го заштити вашиот малиот човек од сончевите УВ зраци.Миење : бистра вода се мијат препорачува, не избелени, нема сува чиста, не пеглаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1187.76

Супер меки багажникот со мазна, рамна шевовите; 3пакет 4начин се водат за слобода на движење.Влагаwicking па�

DEN 333.60

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Брзсува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита о�

DEN 521.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Произведено во САД или Увез�

DEN 1187.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Супер меки багажникот со мазна, рамна

DEN 333.60

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Брзсува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита о�

DEN 333.60

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Брзсува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита о�

DEN 333.60

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Брзсува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита о�

DEN 296.64

Сите наши водови се направени со својата удобност технологија на брзи сува ткаенина со UPF 50 плус оценка..

DEN 391.44

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Оваа багажникотстил костим за капење карактерист�

DEN 575.76

100% Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Како повеќето исконски surf бренд кој е пионер генерации на пр�

DEN 333.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Еластична затво�

DEN 408.24

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.

DEN 333.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Еластична затво�

DEN 383.76

Еластична затворање.Нашата палета на отпечатоци вклучуваат Ленти, Цветни, ВратоврскаБои, Tropicals, Geometrics и