.

.

Со попуст
Sgxiyue Кочница Алатка Поставите 3pcs/Сет за во Автомобил Авто Диск Кочница Подлога Caliper Замена на Сепаратор Клипот Назад Рака Алатка Автомобил Поправка Алатки за Полне?

Sgxiyue Кочница Алатка Поставите 3pcs/Сет за во Автомобил Авто Диск Кочница Подлога Caliper Замена на Сепаратор

DEN 2461.68

Од стока
Во магацинот

Ви дозволува да се вратите назад на пистонс во кочница дебеломер со рака без да се оштети дихтунзи во пистонс.Алатка за решенија за повеќето сите ситуации.Јаглероден челик изградба со ' рѓа-доказ разрушен заврши, овие компоненти ќе се соочи со тешка употреба и случајно капки.Дизајниран за предни тркала автомобили и мали камиони; доаѓа со премиум добро организиран ABS кутија за лесно складирање и транспорт.Изградена од тешки-должност кован челик со црн-оксид завршница на адаптери за максимална сила и долговечност што е отпорен на ' рѓа и корозија.Спецификации : Производ тежина : 680g Product големина : 80 x 45 x 22mm/3.15 x 1.77 x 0.87"Материјал : CR-V Хром Vanadium1 x Автомобил Сопирачки Назад Рака Tool Constructed на тешки метали и ергономски пластични рачки, овие задните caliper клипот компресор алатка поставува ви овозможува совршена контрола и издржливост за вашиот проект.Ве молиме да бидат сигурни да се купи : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 369.60

За ЈАМАХА ТMAX 530 2017 2018 2019 Дизајнот структура е многу силна и сигурен.Производот може да се инсталира и кор

DEN 263.76

[Компатибилни Модели] Компатибилен со i Phone 7 / i Phone 8 / i Phone SE 2020 4.7".Ве молиме потврдете го вашиот модел на те

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в

DEN 239.76

Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и н

DEN 959.76

Направени од Издржлив Јасно Акрилик.Фиоките се совршен за чување на кармини, фондации, bronzers, blushes, око се

DEN 167.76

【ДОСТАПНИ ВРАТАТА ГОЛЕМИНА】силни и издржливи метална врата крпа куки одговара на стандард врати до 13 /

DEN 671.76

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 599.76

Било Проблем За Нашите "Wdngndt" Производи, Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Гарантира Резолуција,Добр

DEN 18148.80

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со доб

DEN 277.92

【Слим & Лесни】Оваа i Phone 13 Про Max случај е елегантен и тенка, така што тоа е лесно да се стави на и полетува

DEN 236.88

Име на производ : Само Прислушување Завртки; Пакет Содржина : 25pcs x Авто Прислушување Завртки; Главна Боја

DEN 407.76

(Топло Совети : Овој телефон случај не ги поддржуваат безжично полнење.3 mm покрена екран работ и 1.На висо

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 1562.40

Разни Сцена : лупа е идеален зголемена алатка за дом, канцеларија, училница и патување ☞Долг Живот,Зашти

DEN 1528.80

268g Package се Вклучени : 1 * Детектор на Движење.Жичен тип детектор на движење треба да се користи заедно со а