.

.

Со попуст
Надградба Овча Уво Влошки Компатибилен со Fostex ТИ-600 ТИ-610 ТИ-900/900MK2 T50/T40/T20RP E-MU Тиково Massdrop ТИ-X00 TR-X00 Denon АХ-D2000/D5000/D7000 АХ-D5200/D7200/D9200 и Некои ZMF Слушалки

Надградба Овча Уво Влошки Компатибилен со Fostex ТИ-600 ТИ-610 ТИ-900/900MK2 T50/T40/T20RP E-MU Тиково Massdrop

DEN 3839.76

Од стока
Во магацинот

4 cm), Уво шуплина : 2.На ОРИОН уво влошки ќе помогне за обновување на вашите слушалки перформанси со додадена удобност и долговечност.Ве праша дали сте сигурни овие влошки се во право за вашиот слушање искуство.На ОРИОН уво влошки се направени од ОВЧА КОЖА и употреба на специјално дизајнирани ДВОЕН СЛОЈ пена за да помогне да се обезбеди одличен звук.Оживеете вашите слушалки – Ако се потроши многу пари на сет на слушалки модели наведени во насловот, а потоа ќе се користи за да се притискање на едно друго ниво.Дизајн и Квалитет – ОРИОН уво влошки се направени од Овча кожа и употреба на специјално дизајнирани ДВОЕН СЛОЈ Пена за да помогне да се обезбеди голема удобност и звук за слушалки.Видео водич за ТИ-600 ТИ-610 ТИ-900/900 MK2 T50/T40/T20 RP E-MU ТИКОВО ТИ-X00 TR-X00 АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 може да се најде од пребарувањето за 'AHG Omni/Орион уво подлога инсталација - Fostex/Denon итн'.Брза и Лесна Инсталација – Детални инструкции и видео водич се вклучени на производот внесува да се направи процесот на инсталација лесно.9 cm) Тенки Аглеста Страна : 1 инч (2.На skirting прилог систем на задната страна на ОРИОН уво влошки ќе ги направи компатибилни со другите слушалки модели, како и.Надворешните Димензии : Дијаметар : 4" (10.Природен материјал како овча (наместо Протеини Кожа), различен агол на уво влошки, поголеми или помали уво дупка може да доведе до мали промени на звук.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.52

【Компатибилна со Моделот】 Sony MDRZ7 MDRZ7 M2 Z7 М2 HiRes Стерео Надземни Слушалки 【Лесно да се Инсталира】 Речиси

DEN 646.56

【Ист Квалитет на Боја Како ОЕМ 】Како ОЕМ делови, не постои разлика во бојата и квалитетот,трајни и бес

DEN 311.76

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со AKG N60 NC Wired.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : приклучок за Слушалки опфаќа направени

DEN 1199.52

✅ 6 КОМПЛЕТ ПРЕДМЕТИ : 6 Индивидуални Кожа на Уво Перници ✅ 6 КОМПЛЕТ ПРЕДМЕТИ : 6 Индивидуални Кожа на Уво

DEN 263.76

Лесен за Инсталација : Мазна инсталација со оваа целосна замена уво влошки.Нема специјални алатки се по

DEN 597.60

ЛАДЕЊЕ ИСКУСТВО : ладење гел може да се задржи што престојуваат кул додека го слушате музика.Покрај тоа,

DEN 356.40

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad пе

DEN 399.84

Состојба : Нова.Боја : црна, црвена сина теал сива.Големина : 65x50mm.Компатибилен со : JBL E35 E45 BT Bluetooth Безжични

DEN 551.76

ВИСТИНСКИ Lambskin Кожа на Уво Влошки : Тој нуди луксузен, мека, и кул чувство на кожата контакт.Добро Издржл

DEN 2215.20

Добра замена за стариот / оштетени / разбиена / оштетени / лоши слушалки на уво влошки покрива.Уво вло

DEN 316.56

Ултра тенок нето можат ефикасно да ги филтрираат звук нечистотии и да се направи звукот повеќе невина В

DEN 206.40

Овие замена уво влошки се компатибилни со Соло 2 Безжични (Модел B0534) & Самостојна 3 Безжична (Модел A1796).Ов

DEN 575.52

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 191.76

Компатибилен со Apple air Pods 2 и Apple Air Pods 1 [Вклопуваат во Случај] : носење на овие совети може да се стави во по

DEN 287.76

Компатибилен за АудиоТехника ATHM50 X ATH M40 M40 X MSR7 M20 Професионално Студио Следи Слушалки.КРАЈНАТА COMEFORT & ДОЛ

DEN 431.76

▀ Уво Влошки Компатибилен со HD598, HD380 PRO, HD 380 ПРО, PC350, PXC450, PXC350, PXE350, HME95, HMEC250 Слушалки.Ако сте љубители на ва

DEN 143.76

Применлив Модел : Повеќето Во Уво Слушалка со Конектор Дупка помеѓу 3.8 mm до 4.8 мм.Направен од Висок Квалит

DEN 119.76

JNSA Замена Силикони Ear Bud Совети Одговара за Powerbeats3 Безжични Слушалки Соседството Колекција Асфалт Сива,

DEN 306.48

Висока еластичност, трајни и мека.Замена headband за Beyerdynamic DT440,DT660,DT770,DT860, DT880,DT880 PRO,DT990,DT990 PRO, Grado за сексуално

DEN 263.76

Компатибилен За MDR 1r 1rnc 1rmk2 1rbtmk2 Слушалки.Лесно да се инсталира.Го подобрите басот перформансите на вашио

DEN 407.76

Компатибилни модели : Замена headband е компатибилен за Б Студио 2.0 Звучници со Безжична На Уво Слушалки.Вис