.

.

Со попуст
XJZHJXB Автомобил Слепа точка Огледала Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW Купе, 2 Паркинг Пакет за помош на Огледало, 4 Модели се Прилагодува на ретровизорот (?

XJZHJXB Автомобил Слепа точка Огледала Компатибилен со Слепа точка Огледала BMW Mini JCW Купе, 2 Паркинг Пакет

DEN 1382.40

Од стока
Во магацинот

Предности : автомобил слепа точка огледало е опремен со прилагодливи ротирачки заграда, кој може да ротира 360° за да се обезбеди широко поле на визија на двете страни на возилото, се елиминира слепи точки и да се зголеми безбедноста на дневно возење. 4 стилови : Има 4 стилови и форми за вас да се избере, може да се користи во речиси сите автомобили. Ве молиме да се најде најдобрите инсталација позиција во автомобил пред installation2.По продажбата на мерки : автомобил слепа точка огледало е строго се тестираат пред испорака, и се дава една година по-продажбата на одржување, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил во секое време. Не го изложувајте слепа точка огледало на вода во рок од 24 часа по installation Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас на сите прашања ќе се одговори во рок од 24 hours Your задоволство е најдобар награда за нас.Контраст : На бескраен дизајн може да се намали на опструкција на визија во споредба со слепа точка огледало со границата, и се избегнат несреќи или судири при менување ленти или наназад.Одличен материјал : автомобил слепа точка огледало е составен од high-definition стакло, ABS база и двострано лепливи ленти, искривено огледало и frameless дизајн ви даде повеќе high-definition визија.Име на производ : Автомобил слепа точка mirror Applicable модели : автомобил слепа точка огледало не е само компатибилни со слепа точка огледало BMW MINI JCW КУПЕ, но исто така компатибилна со многу други автомобил models Shape : 4 различни shapes Size : 4 различни sizes Material : high-definition стакло, ABS база, двострано лепило tape Weight : За 50g Quantity : 2*Слепа Точка Mirrors Design : Бескраен design Rotation агол : 360°Мерки на претпазливост : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1356.00

Материјал : ПП Plastic Capacity : 0.Snap Капа Дизајн се Осигура Дека Нема да Се Отвори Случајно,Не е Лесно да се Тече

DEN 1562.40

Разни Сцена : лупа е идеален зголемена алатка за дом, канцеларија, училница и патување...

DEN 503.76

Тип На Производ : Кожата Чистење Агент.Објектот Пакет Димензии : 11.938 cm L X 6.096 cm W X 2.794 см Х Точка Пакет Тежин

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 671.76

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен

DEN 2224.80

Метали Тип : Цинк Легура.Потекло : CN(Потекло).Стил : ТРЕНДИ.Парична казна или Мода : Мода.Број на модел : обе

DEN 2461.68

Ви дозволува да се вратите назад на пистонс во кочница дебеломер со рака без да се оштети дихтунзи во пи

DEN 940.80

Бронза Грабеж Кука За Полнење.Ги вклучува сите хардвер потребни.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕ

DEN 1459.20

Фиоки може да се отстрани целосно за лесен пристап Јасно акрилик фиоки за да може лесно да се најдат раб

DEN 359.76

Синтетички влакна се многу меки, обезбедувајќи максимална удобност.и повторете ја позема и ослободувањ

DEN 18148.80

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со доб

DEN 479.76

★ Направени од премиум алуминиум оваа NICECNC планината е доволно издржливи за да компанија што се возеше

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 407.76

ЗАМЕНЛИВ ЛЕЌА ДИЗАЈН : Наизменично помеѓу 3 одделни круг леќи со користење на едноставни 2копче за ослоб

DEN 359.76

Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Нашата кука со 3 M е лесно да се корис

DEN 263.76

[Компатибилни Модели] Компатибилен со i Phone 7 / i Phone 8 / i Phone SE 2020 4.7".Ве молиме потврдете го вашиот модел на те

DEN 599.76

Било Проблем За Нашите "Wdngndt" Производи, Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Гарантира Резолуција,Добр

DEN 2023.20

Плус, тоа остава свеж мирис на лимон зад себе.Fulsol е неверојатната сите намена почиста за новиот милениум