.

.

Со попуст
PowerTrust 2-Пакет НП-FP50 Батеријата и Двоен Полнач за NP-FP30,НП FP50,NP-FP60,NP-FP70,NP-FP90,NP-FP51,NP-FP71,NP-FP91 Серија DCR-HC30 40 43E 65 85 94E 96 DCR-SR30 40E 50E 60E 70E 80E

PowerTrust 2-Пакет НП-FP50 Батеријата и Двоен Полнач за NP-FP30,НП FP50,NP-FP60,NP-FP70,NP-FP90,NP-FP51,NP-FP71,NP-FP91

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со Sony NP-FP50 NP-FP30 NP-FP51 NP-FP70 NP-FP71 NP-FP90 NP-FP91 и Sony DCR-DVD103 DCR-DVD105 DCR-DVD202 DCR-DVD203 DCR-DVD205 DCR-DVD304 DCR-DVD305 DCR-DVD403 DCR-DVD404 DCR-DVD405 DCR-DVD505 DCR-DVD602 DCR-DVD605 DCR-DVD653 DCR-DVD703 DCR-DVD705 DCR-DVD755 DCR-DVD803 DCR-DVD92 Comcorders.Спецификации : Капацитет : 1250m Ah.Напон : 7.2 V. Батерија Тип : Литиум Јон.Број на модел : NP-FP50. Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет. 100% Сосема нов и висок квалитет.производот одговара на описот.Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот.Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни.Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија.Пакет се Вклучени : 2 X NP-FP50 Батеријата. USB Полнач за батерии 1 X Двојна.1x USB Кабел. 1x Упатство.Power Trust 2-Пакет НП-FP50 за Батеријата и Полначот Компатибилен за : Sony NP-FP30 NP-FP50 NP-FP51 NP-FP70 NP-FP71 NP-FP90 NP-FP91 и Sony DCR-DVD103 DCR-DVD105 DCR-DVD202 DCR-DVD203 DCR-DVD205 DCR-DVD304 DCR-DVD305 DCR-DVD403 DCR-DVD404 DCR-DVD405 DCR-DVD505 DCR-DVD602 DCR-DVD605 DCR-DVD653 DCR-DVD703 DCR-DVD705 DCR-DVD755 DCR-DVD803 DCR-DVD92 Comcorders DCR-HC16 DCR-HC18 DCR-HC19 DCR-HC20 DCR-HC21 DCR-HC22 DCR-HC23 DCR-HC24 DCR-HC26 DCR-HC30 DCR-HC32 DCR-HC33 DCR-HC35 DCR-HC36 DCR-HC39 DCR-HC40 DCR-HC41 DCR-HC42 DCR-HC43 DCR-HC44 DCR-HC46 DCR-HC65 DCR-HC85 DCR-HC94 DCR-HC96 DCR-SR100 DCR-SR30 DCR-SR40 DCR-SR50 DCR-SR60 DCR-SR70 DCR-SR80 HDR-HC3 Camcorders Package вклучува : 2x NP-FP 50 Батеријата. 1x USB Полнач. 1x Cable30 Дена Пари гаранција, Гаранција 2 Години.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 258.24

Чикаго Белата Сокс.Серија 2 Тим Во Собата 2021 Се погледне за Друга Екипа се Поставува во PYC Продавница!.Акц

DEN 359.76

Синтетички влакна се многу меки, обезбедувајќи максимална удобност.и повторете ја позема и ослободувањ

DEN 527.76

Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в

DEN 2461.68

Ви дозволува да се вратите назад на пистонс во кочница дебеломер со рака без да се оштети дихтунзи во пи

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 2023.20

Плус, тоа остава свеж мирис на лимон зад себе.Fulsol е неверојатната сите намена почиста за новиот милениум

DEN 359.76

Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Нашата кука со 3 M е лесно да се корис

DEN 390.24

47 in Bee Големина : прибл ►Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедноста и нетоксични матери

DEN 527.76

Уживајте во!.Многу љубов од Cyborpon тим.ВНАТРЕ : Здрав смола, intricately рафинирани до коска, поединечно рачно из

DEN 369.60

За ЈАМАХА ТMAX 530 2017 2018 2019 Дизајнот структура е многу силна и сигурен.Производот може да се инсталира и кор

DEN 959.76

Направени од Издржлив Јасно Акрилик.Фиоките се совршен за чување на кармини, фондации, bronzers, blushes, око се

DEN 940.80

Бронза Грабеж Кука За Полнење.Ги вклучува сите хардвер потребни.Може да се користи на шупливи и цврсти ѕ

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 239.76

Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и н

DEN 383.76

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Материјал : 60%памук и 40%полиестер мека бранеа руно внатре.М

DEN 271.20

Еден Кабел И Аудио Моќност : еден USB кабел за да се хранат и аудио и електрична енергија за мини звучник, к

DEN 671.76

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен

DEN 563.76

[Широко Примена] Широко се применуваат за било ситуации, особено свадби и Денот на Вљубените страни [Иск

DEN 503.76

Тип На Производ : Кожата Чистење Агент.Објектот Пакет Димензии : 11.938 cm L X 6.096 cm W X 2.794 см Х Точка Пакет Тежин

DEN 263.76

[Компатибилни Модели] Компатибилен со i Phone 7 / i Phone 8 / i Phone SE 2020 4.7".Ве молиме потврдете го вашиот модел на те

DEN 191.76

Поништуваат.Прави 2 проекти и доаѓа со (1000) монистра, (1) pegboard, пеглање хартија, моделот на состојба, и лесн

DEN 1356.00

Материјал : ПП Plastic Capacity : 0.Snap Капа Дизајн се Осигура Дека Нема да Се Отвори Случајно,Не е Лесно да се Тече

DEN 287.76

▶Запалени лупа : ова vesion лупа е со 12 LED диоди, тоа е предвидено со многу осветлување кога сакате да ги про

DEN 250.56

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат