.

.

Со попуст
Retrax PowertraxONE XR Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | T-70312 | Вклопува 1997 - 2008 Ford F-150 Супер членови на Екипажот, Супер Кабината & Reg. Кабината 6' 7 Кревет (78.8)

Retrax PowertraxONE XR Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | T-70312 | Вклопува 1997 - 2008 Ford F-150

DEN 676.80

Од стока
Во магацинот

ЛЕГЕНДАРНИОТ ГАРАНТИРА Сите Retrax погон, стигнале камионот корито опфаќа се направени во Северна Дакота и поддржани од страна на нашите НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.Кабината 6' 7" Кревет (78.Retrax Power Trax опфаќа заклучување во било која позиција со помош на електромагнетна кочница и вклучуваат интегриран товар LED светло во спирала канистер дека карактеристики авто-shutoff.На Power Trax ONE XR е направен во Северна Дакота и поддржани од страна на нашите НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.Оваа маска е направен од крути поликарбонат материјал за да се обезбеди отпорност и УВ заштита, како и овозможувајќи го поклопецот за да се изврши со температури од -50 до +200°С, совршен за ладно или жешко времето клима.Овозможувајќи за безбедна и разноврсна камионот корито употреба.ЛЕГЕНДАРНИОТ БЕЗБЕДНОСТ Овој напојува стигнале покритие може да биде безбедно заклучен во место, каде било по камион кревет шини од страна на камион со кревет latch или копче.На Trax Железничкиот Систем ќе работи со повеќето Т-слот додатоци од Носорог Рек®, Yakima®, Thule®, и многу повеќе, нуди бескрајни можности.Се Вклопува Во 1997 - 2008 Ford F-150 Супер Членови На Екипажот, Супер Кабината & Reg.Исто така, Power Trax ONE XR е компактен складирање сад има уникатна спирала песна систем за да се спречи капакот од тоа да биде во контакт со себе, како што тоа се отвора и retracts, заштита на завршница на капакот од гребнатини што произлегуваат од секојдневна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8426.88

КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 X Три Пати Tonneau Покритие; Хардвер како што е Прикажано.Белешки : Fitment : ве Молиме провере�

DEN 842.40

0 е изградена со кожажито ткаенина изграден за да се одврати вода и да се заштитат вашиот камион кревет о

DEN 1115.04

Се Вклопува Во 2015 2021 Ford F150 5' 7" Кревет (67.1").ЕЛАСТИЧНИ ПАНЕЛИ EСерија Тешко Пати камионот корито покрие кар

DEN 1847.04

Издржлив и Лесен за Инсталација : Цврсто Јадро Тешко Панели може да биде оценет до 500lbs на рамномерно рас�

DEN 2328.00

Се Вклопува Во 2009 2018, 2019 / 20 Класичен Dodge Ram Меморија 1500 / 2500 / 3500 6' 4" Кревет (76.3").ПРЕМИУМ ЦРН МАТЕРИЈАЛ Trifecta 2

DEN 1749.60

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / ГМ Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o фабрика за складирање кут

DEN 4680.00

1.Овој камион кревет има бренд, патент на vks 2.Ве молиме внимателно проверете дали овој tonneau поклопецот е п

DEN 2222.40

Изградена од тешки алуминиумски панели, кои се високо дент отпорни да се задржи вашата маска изгледате �

DEN 4536.00

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Овој камион кревет покрие копнее 5 FT, ТриВиткање, Одговара за 2019 2020 2021 2022 Форд Ре�

DEN 367.92

Се Вклопува Во 2019 2021 Форд Ренџер 5' 1" Кревет (61").ЛЕГЕНДАРНИОТ ФЛЕКСИБИЛНОСТ На Retrax ONE XR карактеристики на

DEN 453.12

【Прецизно Одговара】100% фабрика бренд пакување; Секоја маска е обичај изградена за да се обезбеди преци�

DEN 719.76

на рамномерно распоредени тежина.На Power Trax PRO XR е направен со индустриска сила алуминиум slats за максималн