.

.

Со попуст
Нето Светот, Спортски Натпревар Одбојка Мрежи | FIVB Регулатива Одбојка Мрежи за Турнири | Нето Само

Нето Светот, Спортски Натпревар Одбојка Мрежи | FIVB Регулатива Одбојка Мрежи за Турнири | Нето Само

DEN 1679.76

Од стока
Во магацинот

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ОДБОЈКА НЕТО – за Да одговараат на вашите потреби и барања, постои избор на две ширини, кои се и погоден за употреба на конкурентно ниво.Нето Страна Плоскости : 0.Регулатива Одбојка : 32ft x 3ft 9.Овие премиум-сила компоненти понуда додава еластичност за конкуренција одделение одбојка.7 инчен укината).Мрежи во согласност со Официјалната FIVB Конкуренција Прописи.На 28ft опција е идеален за регулирање плажа игри, додека 32ft нето може да се користи за стандардни регулатива одбојка.Нето Наслов Кабел : 0.Полиетиленски материјал кој се користи за производство на секоја елита нето ефикасно ќе обезбедиме долговечност и издржливост.ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА МРЕЖА – без разлика Дали ќе играат отворен или затворен одбојка, овој квалитет нето-е произведено од 3мм Плетенка Полиетилен (4in Заврзана Мрежа) за покажана исклучителна издржливост.5 mm) ПВЦ Церада (4.6 инчен (16mm) Fiberglass.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3599.52

ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА CROSSNET е на висина САМОприлагодливи четиринасочно одбојка нето.Нашите нетолесно

DEN 1439.76

СИТЕ НАМЕНА СПОРТ НЕТО : Дали си играат бејзбол, лакрос, хокеј на мраз, фудбал или некој друг спорт, оваа н

DEN 2150.40

Совршен за тимот или самостојна обука.Совршен за изолирање се фокусира на фрлање и вата мускулни групи.