.

.

Со попуст
Kaerm Деца Девојки Долги Ракави, Се Потсмеваат На Вратот Сечење На Врвот Спортски Маици Хип Хоп, Џез Танц Облека

Kaerm Деца Девојки Долги Ракави, Се Потсмеваат На Вратот Сечење На Врвот Спортски Маици Хип Хоп, Џез Танц Облека

DEN 157.20

Од стока
Во магацинот

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Танц врвот е изработен од полиестер и памук материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Долги ракави сечење на врвот, се потсмеваат на вратот, дизајниран со авто-врзани ремени.Полна боја, се повлече на затворање.Дише и кожа-пријателски материјал обезбедува максимална удобност и леснотија на движење.Модерен и стилски тенкови за вашата девојка.Идеален за сите видови на танцот, фитнес, тренингот и сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Танц Врвот Состојба : Нова без ознака Материјал : Полиестер, Памук Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|-Должина на Ракав-|-Сечење на Врвот Должина 120-|5-6|-24.0"/60см-|-17.0"/44cm|10.0"/25cm 130-|7-8|-25.0"/64cm-|-18.0"/46cm|10.0"/26cm 140-|8-10-|-27.0"/68cm-|-19.0"/48cm|11.0"/28cm 150-|-10-12-|-28.0"/72cm-|-20.0"/51cm|12.0"/30cm 160-|-12-14-|-29.0"/74cm-|-21.0"/53cm|12.0"/31cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1296.00

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

DEN 1545.60

★$✨★【ТМаица】Мултибоја, стил, мултибоја за check моделот печатење, повеќе физички и убави, различни сти

DEN 383.76

Испорака Датум : Стандард за испорака : 8 20 Дена.87" Должина : 73cm / 28.08" Должина : 71cm / 27.05" Должина : 75см / 29.41" До

DEN 309.60

50% Полиестер, 25% Rayon, 25% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Покачен основните tee кошула

DEN 527.76

Зошто не се третираат татко на качулка за Татковци Ден?Или изненадување мајката со престилка за Мајки Д

DEN 119.76

【Божиќ Облека】 моделите на дуксери се убави и јасно, и различни стилови и бои може да ги исполни сите ва

DEN 720.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 671.76

Сите овие маици се печатени во САД 100% Памук.Без разлика кое време од годината е, имаме кошула за сето тоа!

DEN 957.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.V деколте, Tмаици, со

DEN 454.08

Благодарение на слобода дизајн, може да се приспособат на различни личности 【Повод】Овој повик долг ра

DEN 226.32

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само ❤️Ткаенини : Изработен

DEN 455.76

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

DEN 599.76

Ако имате било какви прашања во врска со тмаица, ве молиме не двоумете се да прашате.Нашите тмаица е одли

DEN 429.60

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 551.76

100% Полиестер.Машина За Миење 【ЗАШТИТА од СОНЦЕ УЖИВАЈТЕ во СОНЦЕТО БЕЗБЕДНО 】 UPF 50+ измислица ја штити

DEN 62.16

✥✥【 Материјал 】Полиестер, мек материјал, лесни и удобни,мора да се има sweatshirt во вашата гардероба ✥✥【