.

.

Со попуст
MUNBYN Приемот Печатач P068, 3 1/8 80mm Директни Термички Печатач, ПОС Печатач со Авто Машина - Потврда Печатач со USB, Serial Ethernet Windows Driver ESC/ПОС Поддршка Парични Фиока, Натпревар

MUNBYN Приемот Печатач P068, 3 1/8 80mm Директни Термички Печатач, ПОС Печатач со Авто Машина - Потврда Печатач

DEN 504.00

Од стока
Во магацинот

0 оперативен СИСТЕМ, кој може да поддржи повеќе апликации.Внатрешно светло, светло до вашиот начин и производи во темно средина.На ПОС приемот печатач доаѓа со поголема меморија, 2 G RAM меморија плус 16 G ROM, и Android 10.Топло Совети 3 : Ако го рестартирате на Wi-Fi функција, ви треба да се чека за 15 секунди, така што ќе може да се поврзе на мрежата.Тоа може да го прочитате картички континуирано, па можете да заштедите време и зголемете ја вашата ефикасност.За било какви прашања, нашата технологија може да ви помогне.За било какви прашања, нашата технологија може да ви помогне.Термички печатач може да трае работи 6.Андроид ПОС изградена-во 58mm термички печатач, телото е thint биде идентификуван нормално, ве молиме да го рестартирате рачно ПОС.Тоа може да прочитате ID картички, членство картички, автобуски карти, и сите видови на картички со NFC Mifare технологија.Топло Совети 3 : Ако го рестартирате на Wi-Fi функција, ви треба да се чека за 15 секунди, така што ќе може да се поврзе на мрежата.Ако сакате да ја користите оваа рачни термички приемот печатач во различни области, можете да го поставите видови на јазици како англиски, шпански, португалски, Кинески, и така натаму.Задната камера може да скенира 1 D/2 D, QR кодови со камерата.На ПОС терминал доаѓа со NFC читач, што може да се идентификуваат на картички во рок од 6 CM.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2879.76

На LKT210 Серија на печатачи од Sewoo (Допир Динамичен) се цврсти сигурен единици способни да се справат со пр

DEN 340.80

0 поврзани со паметен телефон и USB кабелот поврзан со КОМПЈУТЕР.7 во Објектот Тежина(со хартија тек) : 188g /

DEN 2015.76

Мултицел : Во прилог на зачувување на етикетата принтери и етикета хартија, тоа може исто така да зачува

DEN 1319.76

Десктоп 58mm термички приемот печатач MJ5818 поддршка на USB кабел, компатибилен со Win2000,Win2003,Win XP,Win7,Win8,Win8.1,Win10 с

DEN 2039.76

Стил : Печатач.Или да го промените редоследот на Оригинална HP 62 мастило касети само кога ќе им треба прек

DEN 3647.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1389.60

На 80mm приемот печатач доаѓа со USB+Ethernet+Сериски(COM) порт и парични фиока порта, кои ги исполнуваат повеќето

DEN 588.00

⭐ ШИРОКА ПРИМЕНА Suitabel за различни материјали : телефон случаи, дрво,кожа, акрилик, КОМПЈУТЕР, ПЕТ, ПВЦ, TPU

DEN 6969.36

Моќен мултифункционален ПОС печатач за продажба на мало и финансиски услуги.На Omni Link ТМH6000 V мултифункци

DEN 748.56

Поддршка за темата за пребарување, за препознавање на текст, и retrieval технологија им помага на децата да с

DEN 1800.00

Како да го Користите : 1 Преземете Стан iprint по подигнување и оставете стан да се добијат релевантни дозво

DEN 4979.52

Сериски интерфејс.црна.Направен во Јужна Кореја.На Bixolon srp275iii има најголемата брзина во својата Класа (5.1

DEN 1737.60

【Изграденаво Машина Лесно Сечење]】 етикета печатач е опремена со рачен притисни ножици, кои може да се

DEN 1228.80

Можете да им даде на овој печатач како подарок за вашите деца за да им помогне да научат, или можете да ги

DEN 719.76

Интерфејс : USB + сериски TTL / RS232 Печатените медиуми : Термичка хартија.Поддршка на Систем : Windows / i OS / liunx / Ан

DEN 198.96

Snaping‑на дизајн за лесно отстранување, џеб печатач случај може да биде лесен за употреба во практичниот

DEN 383.52

НЕМА МАСТИЛО ЗАМЕНА ЗА ДО 1 ГОДИНА(1) : Искуство навистина непрекинато печатење, исклучителни заштеди и с

DEN 3119.76

22" длабоко куп оддалечуваат сложувач.HD двоен синџир лифт.Брзина за да одговара на сите TRUCOAT УВ Coaters.Лесно

DEN 9523.20

5 (ширина) * 3.Мини термички печатење е компатибилна со Android / iphone / Windows оперативни системи, и да биде повр

DEN 1195.20

Напредни термална технологија на печатење, нема мастило касети, лесен и економски Двоенклик на копчето

DEN 7176.00

црна.USB / Ethernet / сериски.Доаѓа со напојување.Земја на потекло е Кина.Bixolon srpf310 поддржува печатење со брзина

DEN 1199.76

Компактна големина 3 ✔PHOMEMO СТАН Поддршка на печатење фотографии, Веб печатење, OCR за препознавање на тек

DEN 266.40

3 Ролни печатење со фото хартија, 15mm празно етикета налепница,170 labels / ролна ,Со лепак.Погоден за Peri Page пре

DEN 5204.16

долготрајни.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејств

DEN 873.60

【ТЕРМИЧКИ ПРИЕМОТ ПЕЧАТАЧ】:Нашиот џеб печатач донесува напредни висок квалитет на глава за печатење,