.

.

Со попуст
Мојот Бои на Платно 80lb Покрие Тежина Cardstock x 12 инчи-Нане Julep, Транспарентна

Мојот Бои на Платно 80lb Покрие Тежина Cardstock x 12 инчи-Нане Julep, Транспарентна

DEN 108.96

Од стока
Во магацинот

Во тешка категорија cardstock.Погоден за scrapbooks картички и други хартија изработка на проекти.Произведено во САД.Опис на производот Мојот Бои-Платно 80lb Покрие Тежина Cardstock.Совршен почеток на scrapbooks картички и други хартија изработка на проекти!Овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен cardstock листови (текстура на една страна).Доаѓа во широк спектар на бои.Секој се продава одделно.Произведено во САД.Сет Содржи : 1 x Платно 80lb Покрие Тежина Cardstock 12 инчи x 12 инчи -Нане Julep.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 383.76

Само Кликнете на Боја на Копче.Премиум Квалитет : 250gsm Киселина Слободни Мет Cardstock.Лесен за Користење,Мож�

DEN 225.60

Прекрасни бои со класичен Bazzill текстура во соработка со Проектот за Живот на Полноќ Издание.Вклучува 60 �

DEN 1384.80

МОЈОТ УМОВИ ОКОКреда Студио 2 Двокреветни Двострано Cardstock карактеристики едната страна на кредаодбор с�

DEN 625.68

12 VDOT397 BO BUNNYДвојно Точка Колекција.Овој пакет содржи дваесет и пет идентични 12x12 инчен двострано тешка те

DEN 827.76

Производителот гаранција може да не се применува.Маја Обоени Хартија 270gsm.Широк спектар на потенцијални

DEN 534.00

Совршен почеток на scrapbooks картички и повеќе.Овој пакет содржи 25 12x12 инчен двострано листови со различен д

DEN 309.60

Рубин РокТоа 499993479519 HE12 РУБИН РОКНаследство Двојно Двострано Cardstock.Совршен за сите ваши scrapbooking проекти!О

DEN 429.36

ЦВРСТО ЈАДРО Медиум Браун Cardstock 80lb Покрие Лесно да се освојат Парчиња и огради чисто.Lignin и Киселина Сл�

DEN 839.76

Користете foils за создавање на различни честитки, булчински туш покани, партија покани коверти, корист оз

DEN 455.76

ЦВРСТО ЈАДРО Банана Жолта Cardstock 100lb Покрие Лесно да се освојат Парчиња и огради чисто.Lignin и Киселина Сл

DEN 306.00

ЦВРСТО ЈАДРО француски Небото Сино Cardstock 65lb Покрие Лесно да се освојат Парчиња и огради чисто.Lignin и Ки�

DEN 311.76

CARDSTOCK ХАРТИЈА : Направете вашиот брошури, флаери, резимеа, сертификати, menu (мени) и награди се издвојува с�

DEN 550.08

Magnolia 499993159749 6210016 MAGNOLIAПретворање Остава Колекција.Овој пакет содржи дваесет и пет идентични листови на 12

DEN 684.72

Двострано 12x12 брусен метал cardstock хартија.Иста боја се идеални за хартија изработката, scrapbooking и оркестаро

DEN 191.76

Нашите Lash Продолжување Aftercare Card е картичка што може да им даде на вашите клиенти на крајот од нивниот eyelas

DEN 521.76

Американската ЗанаетиHeartland Фарма Двојно Двострано Cardstock.Совршен за сите ваши хартија изработка на прое�

DEN 608.64

Fabscraps 499992803308 CC017 FABSCRAPSCardstock : 230 Грама : Сина Страст Ткаат.Овој пакет содржи дваесет и пет идентични 12x12 инч�

DEN 311.76

ДВОЈНО ДВОСТРАНО Бисерна Cardstock 105lb Покрие Shimmery заврши.Работи одлично со acrylics и вода базирани народната