.

.

Со попуст
AUMIO Туш Сапун Фармацевт Ѕид Монтирани 2 Комора Прирачник Рака Течни Шампон Туш Гел Лосион Сад 400ML за Хотел Дом Салата Бања и Кујна (Сребрена 2 Комора)

AUMIO Туш Сапун Фармацевт Ѕид Монтирани 2 Комора Прирачник Рака Течни Шампон Туш Гел Лосион Сад 400ML за Хотел

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

✅Едноставен за инсталација и употреба : Може да се опремени или во некој агол или стан против ѕид, сите fixings обезбедени. ✅Голем капацитет : 400ml.Топлина отпорни, не е лесно да се деформирани, не бактериски, анти-корозија, здрави и хигиенски да се користи.Идеален за лосиони течни сапуни или sanitizer, средства за дезинфекција, туш гел, шампон и сл. ✅ Елегантен Модерен Дизајн : Прирачник за сапун фармацевт монтира на ѕид за домашна и комерцијална употреба.Производот е 100% исполнета во чиста вода тестови во текот на производството.Answer : ___________________________ Note : Ова не е одговара за дебели клима уред, шампон и др.Тоа може да се користи со течности како рака сапун, туш гел, шампон и детергент. ✅Животната средина ABS пластика : Цврсти и издржливи.54" Димензија на еден сапун диспензерот : 6x22x9 cm / 2.Совршен за употреба на тоалет и бања, хотел, сала, клуб, дома и др.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 271.20

★Пластични материјали, светлина и издржливи, сјаен изглед; мазна, светла површина, никогаш нема да избл

DEN 528.00

8 inches Appearance : светло зелена + црна + purple Function : Може да се користи во лосион, шампон, клима уред, туш гел, миењ

DEN 1394.40

BATTERY POWERED ПРАКТИЧНОСТ ја дополните страна , телефонски адаптер, лаптоп, автомобил USB излез.Опис : ВНАТРЕ

DEN 1868.64

1 Сапун машина рака сапун шише presser ѕидмонтирани хотел хотел туш гел, пена шише 304 од не ' рѓосувачки челик

DEN 744.00

★Умен, чиста и средена : Дури и малку нешта заслужуваат добар дизајн ✅Мали и исклучителен дизајн, течно

DEN 295.92

★Стил и Функција : Поради својата елегантна и безвременски дизајн, овој сапун фармацевт пумпа се вклопу

DEN 719.76

Комора Ѕид Монтирани Бања Туш Пумпа Фармацевт и Организатор Има Шампон, Сапун, клима уред, Туш Гел, Лоси

DEN 1050.96

ДОМОТ комора лифтови надвор од ѕид за лесно повторно полнење ✔Големи копчиња за лесна за издавање на те

DEN 791.76

Цврстата Конструкција : Виткање туш седиште донесе тешки рамка, ABS ПП и најлон, голема тежина имајќи перф

DEN 744.00

2 Oz Note : прирачник за мерење, постои мала грешка, големината е за повикување само.★Лесно Да се Чисти : За о

DEN 451.20

Материјал : Гума цврсто дрво ,рабови и агли се постојано полиран,мазна на допир чувство, повеќе безбедно