.

.

Со попуст
Продавница Истанбул уроци Ѕид Виси, турски уроци Дома Декор за Добра Среќа

Продавница Истанбул уроци Ѕид Виси, турски уроци Дома Декор за Добра Среќа

DEN 636.00

Од стока
Во магацинот

Овој оглас е за 1 парче.Должина : 11" (28 cm).Направен во Турција - Бродови Од Турција. 4.9 унци (140 гр).Светилка Работа Стакло.Турски уроци , "Nazar Boncugu" во турскиот јазик.Најмногу веруваше во Турција, уроци фигура им дава на луѓето со среќа и да ги штити од љубоморен изгледа .Ова Зло Око Стакло Изработени во Турција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 767.76

ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ ПОЧЕТЕН ДИЗАЈН Ова дрво синџир оркестарот е совршен модерен декор парче за празни пов

DEN 101.52

Нова година елементи : овие декоративни couplets поставете се во црвена боја, која да ги изразува желбата на

DEN 95.76

Tassels за embellishments 100процентно полиестер.Рака мие, ладна вода, благ сапун, се исуши.На Влакна Tassel мерки околу

DEN 844.80

Луѓето ќе го стави во повеќе видно место во дом, канцеларија или возило 1.Кинески стил украси се погодни

DEN 191.76

Материјал : Клучни Tassel се направени од terylene, мека и допир удобно.Големина : за 9.6 инчен во вкупно, 3.35 инчен

DEN 287.76

Материјал : Направен од природно дрво монистра, совршена завршна акцент на вашиот дом оркестарот!.Голем

DEN 287.76

43 инчи / 80 cm во целата должина Боја : како на сликата прикажани Количина : 2 парчиња Пакетот вклучува : 2 x Cin

DEN 479.76

Продажба За 1 пар Индискиот Убава Долга Булчински Beaded Фенси Tassels.ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА Вкупно 20" Инчи (Вклучу

DEN 1908.00

Направени со мека памучна.Сива боја со бела polka точки 60"L x 50"W x .25"H Сива & white tassels на завршува.Секоја соба тр

DEN 215.76

Продажба За 1 Пар.ГОЛЕМИНА Вкупно 7" Инчи (Вклучувајќи 5" Инчи Tassels Должина Од 2,5" Инчи Тема String).БојаЗлатна.

DEN 1437.60

Одговараат за било DIY проект,diy свој белегзии,ѓердани,обетки ознака,фан бонбони кутија,подарок вреќи и д

DEN 1603.20

Стилски и прекрасен украс доаѓа во сите користиме високо квалитетни материјали. материјали и технологи

DEN 311.52

88 во / и 17,5 см.Тоа може да бидат обесени на вазна или тегла, или тоа може да се закачи на ѕид или од врата н

DEN 829.92

Совршена домашна декорација – се Инсталира било која област во вашиот дом или канцеларија за да го подо

DEN 397.44

Она што се вклучени : ќе добиете 3 парчиња дрвени мушка garlands украси со tassels,добра украси ви овозможи да ги

DEN 191.76

Материјал : рачно изработени tassels се направени од lustroполиестер, мека и допир удобно.Димензии : должина 8.27

DEN 933.60

79in Optional Бои : Бела, Розова + Бела, Црна, Црвена + Бело, Сино Езеро + Бела, Портокалова + Бела, Војска Зелена + Б

DEN 1636.80

Екранот на Црвени Кинески Јазли на ѕидот, пред врата, прозорец, mantel, салон, студија, спална соба, дневна с

DEN 239.76

Селски земја дрвени монистра симболизира мир и вера.Уникатен Дизајн : Нашата farmhouse инспириран Денот на В

DEN 321.60

2 inch Color : слика color Package се Вклучени : 1pc дрво синџир линк оркестарот и 1 компјутер дрвени мушка tassel garlands.9 ин

DEN 2215.20

Може да се користи за домашна декорација, плакарот декорација, прибор за облека, etc You може да Неверојате

DEN 214.80

ДИПЛОМИРАЊЕТО КЛАСИЧЕН.Не церемонијата ќе биде комплетна без белег дипломирањето tassel.Без оглед на возр

DEN 2191.20

Виси на вашата пред тремот или entryway, се користи како фестивал знаци, patiodecor, за виси на Новогодишни елки, в

DEN 1464.00

материјал : памук и волна.пакет содржи : 1 ѕид оркестарот.тоа може да биде приспособен на секој дизајн.СОВ

DEN 720.00

Добар подарок за вашето семејство : јас верувам дека Кина Кинески јазол ќе донесе среќа на луѓето, може д

DEN 741.60

❤ Може да се шие на Cheongsam, танг одговараат, венчаница, вечер фустан, костим, покана за свадба картичка, то

DEN 455.76

Продажба За 1 Пар.ГОЛЕМИНА Вкупно 8.2" Инчи (Вклучувајќи 5.5" Инчи Tassels Должина од 3.2" Инчи Тема String).Боја Зла

DEN 1476.00

Тоа не може само да се разубават животната средина, но исто така да се покаже на сопственикот вкус и стил