.

.

Со попуст
Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 30X30X20MM R-ТАБОТ T412 (Пакување од 100) (ATS-12C-81-С3-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 30X30X20MM R-ТАБОТ T412 (Пакување од 100) (ATS-12C-81-С3-R0)

DEN 496.80

Од стока
Во магацинот

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Bulk Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.181"; (30.00 mm)Ширина : - 1.181"; (30.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.790"; (20.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 14.22 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-12 C100 : - $4.77500 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8735.04

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Топлина Тоне.Mfr : Напредно Термички Решенија Inc.Серија :

DEN 1212.00

Пренамената на иститеtype allалуминиум топлина мијалник со вграденво термички проводници силикони подлог

DEN 239.76

Име На Производ : Heatsink;Материјал : Алуминиум.Боја : Црна.Вкупната Големина : x 8.8 8.8 x 5mm / 0.35" x 0.35" x 0.2" (L*W*H).Теж

DEN 263.76

Материјал : Алуминиум.Големина : 100x41x8mm / 3.94x1.61x0.31 инч.Големина : 100x41x8mm / 3.94x1.61x0.31 инч.Со повеќе heatsink делови д

DEN 251.76

[ФУНКЦИЈА] Со крстот во облик на рецка.Примена : Алуминиум heatsink може да се примени за да се уреди да се изл

DEN 11962.08

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Топлина Тоне.Mfr : Напредно Термички Решенија Inc.Серија :

DEN 2220.00

DIY проект е лесно да се инсталира и има добри топлина дисипација ефект.Спецификација : Тип : ПРОЦЕСОРОТ Т

DEN 215.76

Вкупната Големина : 10 x 20 x 20 mm / 0.39 x 0.79 x 0.79 инчен; Боја:Црна.Оваа heatsink доаѓаат со коефициент на топлинска

DEN 1017.60

[ПАРАМЕТАР] : Вкупната Големина : 7 x 7 x 6 mm / 0.28 x 0.28 x 0.24 инчен (L*W*H); Боја : Сребро на Ѕвонење [ТЕРМИЧКИ ПОДЛОГ

DEN 335.76

Вкупната Големина : 5 x 9 x 9 mm / 0.2 х 0.35 x 0.35 инчен; Боја:Црна.Оваа heatsink доаѓаат со лепило, силна stickiness.Ефикас

DEN 360.00

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Топлина Тоне.Mfr : Напредно Термички Решенија Inc.Серија :

DEN 10925.28

Категорија : Фанови, Термичка Управување, Термо Топлина Тоне.Mfr : Напредно Термички Решенија Inc.Серија :

DEN 143.76

[ПАРАМЕТАР] : Вкупната Големина : 7 x 7 x 6 mm / 0.28 x 0.28 x 0.24 инчен (L*W*H); Боја : Црна [ТЕРМИЧКИ ПОДЛОГА] Овој heatsink д

DEN 383.76

* На heatsink комплет може да се користи за ладење на ПРОЦЕСОРОТ, графичкиот процесор, VGA, RAM меморија, VRAM, IC Чи

DEN 191.76

Црна и бела боја.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Издржливи, високо квалитетни пластични изград

DEN 1157.04

Супер издржлив и пластичноствисока температура настап на 40℃ да 200℃ нема да се топи.Нетоксични, невкусн

DEN 1072.80

Боја : A Пакетот Вклучува : 1 X SSD Heatsink 1 X Инсталирате Фитинзи Пакет 1 X Инсталирате Прирачник.Кул изглед, ефи

DEN 2392.80

Ние сме професионална снабдувач на интегрирано коло производи.Само барате клучни зборови во нашата про

DEN 215.76

Hi Letgo TEC112706 полупроводнички законот за Ладење.Ro HS согласност.Photonic и медицински системи.TEC1127065 Phlx Ладење Т

DEN 383.76

* 100% нови.Лесно да се инсталира Направени од пластика Боја : Црна + бела За Intel LGA 775 Heatsink ладилникот.Пакето