.

.

Со попуст
Фројд 2-3/4 (Кол.) Воскресна Панел Малку со 1/2 месо тело (99-513)

Фројд 2-3/4 (Кол.) Воскресна Панел Малку со 1/2 месо тело (99-513)

DEN 1679.52

Од стока
Во магацинот

Она што е во Box Freud 99-513 Quadra-Cut - 2-3/4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршување(function(A) { A.Ова остава ништо на fuzz поврзани со стандардни три-крило секачи.Quadra-Намалување на Дизајнот за Постојано се Чисти Finish The ексклузивни Quadra-Намалување на дизајн користи четири секачи за беспрекорна заврши.проширувач.Како резултат на панели ќе покажуваат glassy мазност, дури и кога ќе се развиваат преку-жито апликации.Намалувања сите состав материјали, plywoods, hardwoods, и softwoods.Користете 1/2" висина за 5/8" берза.Производство на Мазна Ламперија и Декоративни Molding Use на 99-513 Покрена Панел Рутер Малку на секоја маса-монтирани преносни рутер дека прифаќа 1/2-инчен месо тело за создавање на професионален квалитет покрена панели на вратите и ламперија, како и декоративни блузи, плочки, и калапи.Целокупната дијаметар од 2-3/4-Инчен, имајќи дијаметар 1/2-Инчен, карбид висина 35/64-Инчен, голем радиус 7/16-Инчен, целокупната должина 2-1/2 Инчи.е производител и продажби на супериорен карбид сечење алатки за машини за индустријата.На 99-513 Покрена Панел Рутер Малку е 2-1/2 инчи долг со 1/2-инчен месо тело, целокупната дијаметар од 2-3/4 инчи, како и голем радиус на 7/16 инчи.Ogee Профил Покрена Панел 3/4-Инчен Акции Рутер Бит - 1/2-Инчен месо тело П.Опис на производот Револуционерна Quadra-Намалување на™дизајн е комбинација на две мали крилја што ги намали надолу за да ги стриже горниот раб за еден шрапнел-слободна површина, и двете големи крилја што стриже нагоре за мазна завршница.offset Top-100); }); }); Од Производителот Фројд е ексклузивни 2+2 покрена панел битови произведуваат покрена панели кои се стакло мазна, дури и на крстот жито и никогаш нема да имате досаден парична казна splinters на врвот на профилот на раб.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 839.52

4 во / 56 x 29 x 32 см Карактеристики : Цврстата рака на рака; Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница

DEN 548.88

Компатибилен со 20062014 2 Генералот R55 R56 R57 R58 R59 МИНИ Купер hardtop купе кабриолет и roadster.Луксузен темно пушеле

DEN 271.20

Еден Кабел И Аудио Моќност : еден USB кабел за да се хранат и аудио и електрична енергија за мини звучник, к

DEN 527.76

Уживајте во!.Многу љубов од Cyborpon тим.ВНАТРЕ : Здрав смола, intricately рафинирани до коска, поединечно рачно из

DEN 959.76

Направени од Издржлив Јасно Акрилик.Фиоките се совршен за чување на кармини, фондации, bronzers, blushes, око се

DEN 449.28

Заштита : Направен од висок квалитет со силиконска материјал,водоотпорен и dustproof,анти нула и анти шок,то

DEN 503.76

Тип На Производ : Кожата Чистење Агент.Објектот Пакет Димензии : 11.938 cm L X 6.096 cm W X 2.794 см Х Точка Пакет Тежин

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 599.76

Било Проблем За Нашите "Wdngndt" Производи, Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Гарантира Резолуција,Добр

DEN 311.76

Компатибилен со Sony NPFP50 NPFP30 NPFP51 NPFP70 NPFP71 NPFP90 NPFP91 и Sony DCRDVD103 DCRDVD105 DCRDVD202 DCRDVD203 DCRDVD205 DCRDVD304 DCRDVD305 DCRDVD403 DCRDVD404 DCRDVD40

DEN 232.56

Spacer Монистра : Овие метал бисери мазна дизајн, обично се користи за да се одржи повеќе ѓердан од бисери и

DEN 359.76

Синтетички влакна се многу меки, обезбедувајќи максимална удобност.и повторете ја позема и ослободувањ

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в

DEN 348.00

Домот & Погодно : на врвот на линијата фрижидер организатор е совршено решение кога станува збор за прош

DEN 3631.44

Црна прав грб заврши.Направени за да се обезбеди долготрајна издржливост.Челик.Земја на потекло : сад.AC 7

DEN 369.60

За ЈАМАХА ТMAX 530 2017 2018 2019 Дизајнот структура е многу силна и сигурен.Производот може да се инсталира и кор

DEN 167.76

【ДОСТАПНИ ВРАТАТА ГОЛЕМИНА】силни и издржливи метална врата крпа куки одговара на стандард врати до 13 /