.

.

Со попуст
МФС Тројно А Топката Внесени Влез на Врата Knob w/Deadbolt Заклучување (Еден Цилиндар Lockset, Антички Месинг)

МФС Тројно А Топката Внесени Влез на Врата Knob w/Deadbolt Заклучување (Еден Цилиндар Lockset, Антички Месинг)

DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни пред-drilled врати.Се прилагодува за да ги собере сите стандардни вратата препарати.Со цел да се вклопи стандард првично врати и повеќето инсталации треба да трае помалку од еден час.Универзална прилагодливи брави (2-3/8 - 2-3/4 инчи (60-70mm) слајд лесно во место и не бараат алатки или рачна корекција.Авто-усогласување на завртка дупки направи инсталацијата лесно и без мака.Ги вклучува сите хардвер потребни за употреба и монтажа (шрафцигер е потребно).Industrias Feliciano Алуминиум Inc.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2877.84

Традиционалните монтажа за гроздобер или нови врати; Целосен Премин во Собата.Координатите со Носталги

DEN 366.72

Исто како и нашите копчиња.УВЕРЕНИЕ НАЈВИСОК ИЗДРЖЛИВОСТ : Премиум метална конструкција и квалитет на и

DEN 691.20

Бела Апстракт Секојдневен Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : одлична керамички украсни секојдневен вр

DEN 1038.00

Сина Цвеќиња Мароко Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : Со овој bijou врата се справи, додадете nonpareil шарм в

DEN 816.00

Белата Случајни Апстрактен Дизајн Керамички Вратата Knob(4x2.25x2.25).Опис : Една убава керамички секојдневен

DEN 172.80

Една страна невртење.Изложени завртки.Површината монтирани.ANSI / bhma одделение 2 сертифицирани.Одговара н

DEN 3225.36

Завртки бар ×2;.Совршен за внатрешни работи стаклени врати, спална соба врати, овие класичен стаклена в

DEN 13410.00

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

DEN 1144.80

Офбела Овална Флорални Дизајн Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : На offбела овален облик на вратата knob од

DEN 1847.76

Може да се заклучи користење на притисни копче од внатре и НЕ може да биде заклучен и е отворен од надвор

DEN 4200.00

Солидна кован Месинг плочи со вистински Доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Премин : иде

DEN 5580.00

Направени со цврсти, кован месинг за издржливост.Предприлог копчиња за брз и лесен за инсталација.Прива

DEN 719.76

ВИСТИНСКИ КРИСТАЛ ВРАТАТА КОПЧИЊА Овие кристали се направени од вистински висок квалитет кристали, а н

DEN 1486.08

Традиционалните монтажа за гроздобер или нови врати.Еден Атарот Knob.Координатите со Носталгични Склад е

DEN 1149.84

Цинк легура се справи со поставување; Месинг knob тело со челик внатрешната структура.Прилагодливи latch од

DEN 6460.08

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 265.20

Челик Круг Прилагодливи Агол Latch (не се соодветни за Возењево апликацијата).Максимална вратата дебелина