.

.

Со попуст
60 (5 Десетина) Нова Бела Економија Бања Пешкир (24x 50 инчи) Памук Богат за Максимална Мекост Лесно Заштита-Home,бања,Центар,Хотели/Мотели употреба (1 Десетина) (60)

60 (5 Десетина) Нова Бела Економија Бања Пешкир (24x 50 инчи) Памук Богат за Максимална Мекост Лесно Заштита-Home,бања,Центар,Хотели/Мотели

DEN 1533.60

Од стока
Во магацинот

Овие коса крпи може да се користи за домашни миленичиња чешлање, како и.Не гледам подалеку!Нашиот 24 x 50 инчи разноврсна крпи се совршени за домашна и комерцијална употреба, корисна каде повтори машина за перење е потребно.Ве молиме не го купите, ако сте во потрага за премија одделение кадифен крпи за да се избегне било разочарување.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 60 Пакет Бања Пешкири секој мерење 24 од 50 инчи; совршен за повеќенаменското користење памук богата бања крпи се одлични и функционални мерки се идеални за секојдневна цели на овие крпи и се користи во текот на годините каде што се повторува за перење е потребно.Сакате да го надградите вашиот бања , или во потрага на крпи за спа салон употреба или естетичар потрошен материјал за вашата убавина бизнис.Ние нудиме на големо пакување од 12 пакет 120 пак ,По сите, , никогаш не можете да имате доволно крпи.бели крпи најголемиот дел евтини еден од најпознатите разноврсна предмети за комерцијална употреба.ЕКОНОМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ : Трајни Изградба поседуваат квалитет на прифатлива бизнис користете крпа, доволно покритие и удобно lounging.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Погоден за вашата нега на коса бизнис, одлична за, салони, спортски сали, или било каде на друго место каде евтини крпа е потребно, ниска цена, трајни производи за долговечност Во прилог на исполнување на вашата бања потреби, ова доволно големина го прави идеален за употреба во Бањата, Хотели, Миленичиња Чешлање, Засолништа и Училишни проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 482.40

Увезени.Внатрешна Употреба.Caro Дома обезбедува крпи и бања постелнина кој свежи дизајни со целото семеј

DEN 9323.76

Парична казна циклуси,меки и меки.Висок квалитет на ивица,убава атмосфера.Исклучителна цвест,издржливи

DEN 167.52

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 1142.40

Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.Ве молиме да се чув

DEN 1188.00

Машина за миење топло со слични бои и собори сува, без користење на кајгана и не железо.Работи добро и во

DEN 71.76

Не Присилува по употребата ◆Забелешка:НЕ мие над 40℃ ◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го

DEN 228.00

Памук.Висок Квалитет на Автентични турски Крпа, Абсорбента, БрзСува и Екопријателски.Машина за миење ла

DEN 7169.28

Изберете памучен материјал, меки и удобни кожата контакт.Густата серпентина е меки, и дебели дизајн ви о

DEN 359.76

Нашите Шарени Устата пливање влошки се направени од полиестер.Овие крпи ќе направи да се чувствувате и

DEN 6834.00

Затоа тие се лесен, тенок, абсорбента, и (се разбира) и убави.тие се совршен додаток за вашиот бања, плажа,

DEN 1848.00

[ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА] ве Молиме погледнете на големината на табелата во сликата.L за големината 1014, XL за

DEN 167.52

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 143.76

Тие Ќе Изгледаат Прекрасно Украсување На Шалтер, Поставата Овошје Кошница, Кои Пита.Уникатен дизајн : це

DEN 1437.60

Микрофибер 1 Голема Бања Крпа Големина : 32 W64 H Инчи(81 W163 H cm).Од една страна Печатење 2 Оваа Plaid Бања Пешкир с

DEN 71.76

Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно...

DEN 1598.40

Памук ☁ КВАЛИТЕТ препорачува да се суши веднаш, не и железо ☁ СЕТ ВКЛУЧУВА 2 парчиња бања крпи на 27 x 54 ин

DEN 5857.92

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожапријателски,дише и удобно,влагаапсорпција и лесно да се

DEN 863.76

Нашите Плажа Крпа Ткаенина Има Силна Апсорпција На Вода И Ткаенина Е Меки, Мека И КожаПријателски.Ако Не

DEN 719.76

Големина 32" X 51 " 100% Полиестер (Микрофибер).Абсорбента, Мека И Меки Ткаенини, Тоа Може Да Се Користи Како Ќе

DEN 9600.00

Двоенцвест hemming доработка, силни и издржливи.Меки и меки, брза апсорпција на вода.Пешкир е направен од чи

DEN 8194.80

Една страна газа, од една страна тери, од една страна мека и други удобно.Погоден за домашни и патување, ц

DEN 5914.08

Боја на удобност.Погоден за домашни и патување, целосно да уживате во леснотијата и удобноста од памук.Л