.

.

Со попуст
Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Деца Бенто Кутија, 4 Слоеви излегуваат во јавноста Конзервација Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ланч Пакет за Возрасни Деца,Д

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Деца Бенто Кутија, 4 Слоеви излегуваат во јавноста Конзервација Храна Контејнер

DEN 2356.80

Од стока
Во магацинот

♣Скриени рачки, повеќе убави ♣Храна одделение силиконски фоки, да се спречи протекување ♣Слоеви на тока, повеќе безбедна и силна.На изолација чантата, исто така, може да се задржи вашата храната свежа. ♣ Чување на ладно или жешко вашата храна и пијалоци, за неколку часа додека патуваат.кога ќе одат на работа,можете да го носат на вашиот автомобил или автобус.Прашања Може да се Грижи За ♣Овој ручек кутија е направен од нерѓосувачки челик, трајни и rustproof ♣Секој контејнер со течење доказ, Без разлика каде сте секогаш да се јадат вашиот сопствен вкусно и здраво овошје ужина или друга храна. ♣Разноврсна торба одличен за работа ручеци, пикник, патување, BBQs,кампување,плажа итн ♣Мали предни џебови за вашиот копчињата, телефон, паричник и други essentials.【материјал】направени од страна на 304 нерѓосувачки челик,со храна одделение PP маска,BPA free.Благодарение на нивните неспоредлив квалитет ♣ Нуди од нерѓосувачки челик, храна чување на сад доаѓа со врвна квалитет ♣Издржливи и убави рамо, рака торба модерно да се носат и да се постапува.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1665.60

★[Материјал] : нерѓосувачки челик лагер + храна одделение PP; BPA free, издржливи ★[Греење] : Тоа може да се заг

DEN 359.76

Со нашиот ручек торба, нема потреба да се грижите за губење на, ако е така, можете да го најдете лесно.Жив

DEN 887.76

Стерео греење во постојана температура од 360 степени, со користење на постојана температура автоматски

DEN 652.80

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 995.52

КУПУВАЊЕТО ИМА ВЛИЈАНИЕ : За секој Fenrici производ купување, ние да донирате на непрофитна организација Гл

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 1713.60

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 249.60

Направени од храна супериорен одделение од нерѓосувачки челик и храна одделение PP.Облик : Round Feature : Со Ке

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 863.76

Направени од висококвалитет дебели PP материјалот, производ големина : 20 CM*13 CM*9.5 СМ, може да се загрева во

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја

DEN 383.76

【Повеќе userfriendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топ

DEN 818.40

Лесно sterilisable и машина за миење садовибезбедно, овој прав млеко сад е лесен и хигиенски начин за чување н

DEN 359.76

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ / 20*20*12.Тоа е во

DEN 407.76

[BPAFree] : Amaple L Деца ручек кутија сите компоненти се направени со BPAfree и храна одделение PP материјали.БЕЗ ПВ

DEN 671.76

Спецификација : Капацитет : 8001000ml Size Табела : беа 25,5×18×5cm / 10.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство в

DEN 746.16

Не пропуштајте висококвалитетни бенто сад во собата.Со заклучување дизајн, без разлика дали ќе се стави

DEN 1096.80

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од одлични кафена хартија и бисер памучен материјал, безбедно и издржливи.Д

DEN 647.76

Се реши проблемот на заборавајќи да донесе лажица и вилушка.Со рачка, тоа може да биде лесно да се врши.П

DEN 1048.56

Спецификација : Предмет Тип : Ручек Рерна Bag Material : Cloth Color : Црна Square Type : Dual Type C+USB со Термостат Пакет Листа :

DEN 581.76

На овошје и veggie тенџере е специјално дизајниран за миење на овошје и зеленчук на самото место.донесе на

DEN 359.76

Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 12cm.Ве молиме имајте на ум д

DEN 671.76

Игра Доказ Тестиран за да го издржат повеќе од 100 часа на употреба, без губење на функцијата, ОСАМЕН КОНУ

DEN 1079.76

【ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нерѓосувачки челик преносни храна потоплите ручек кутија со дршката е л

DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 335.76

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email.Исклучителна патент е лесно да се отвори и зат