.

.

Со попуст
Marlin Челик Кошница w/Капак Electropolish Нерѓосувачки Челик 14L x 10W x 6-5/8H Цена за Секоја Количина 5+ (Пакување од 5)

Marlin Челик Кошница w/Капак Electropolish Нерѓосувачки Челик 14L x 10W x 6-5/8H Цена за Секоја Количина 5+

DEN 2109.60

Од стока
Во магацинот

ДОЛЖИНА ИНЧИ : 14. ШИРИНА ИНЧИ : 10. ВИСИНА ИНЧИ : 6-5/8. ВНАТРЕ ДОЛЖИНА ИНЧИ : 14. ВНАТРЕ ШИРИНА ИНЧИ : 10. Marlin Челик Кошница w/ Капак Electropolish Нерѓосувачки Челик 14"L x 10"W x 6-5/8"H Цена за Секоја Количина 5+Солиден U. S. A. направен материјал ракување со корпата.Може да се користи како за перење кошница и ултразвукови чистење на барабан.Четири Мрежа Отвори по линеарна инч.Карактеристики на капакот да се одржи делови безбедно внатрешноста време измијте циклуси.Индустриски стандард.Спецификација : ДОЛЖИНА ИНЧИ : 14 WIDTH ИНЧИ : 10 HEIGHT ИНЧИ : 6-5/8 INSIDE ДОЛЖИНА ИНЧИ : 14 INSIDE ШИРИНА ИНЧИ : 10 INSIDE ВИСИНА ИНЧИ : 6 ASSEMBLY : Сите-Welded COLOR КРАЈ : Electropolished CONSTRUCTION : Нерѓосувачки Челик Mesh MINIMUM КУПУВАЊЕ КОЛИЧИНА : 5 PRODUCT ГРУПА : Индустриски Baskets STYLE : Со Lid THICKNESS ИНЧИ : 0.25 ТИП : Правоаголни Мрежа Basket WEIGHT LBS : 11.3.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 520.32

Отворен дизајн за подобрување на производот гледање.Никел правобложени челик жица леб кошница нема да �

DEN 499.20

Лесно да се Чисти Да се задржи овој рачно изработени рачно ткаени складирање кошница чисти и долготрае�

DEN 407.04

Рачно ткаени синтетички тркалезна плетен кошница со отстранлив порцелански вметнете произведени во ге