.

.

Со попуст
Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Деца Бенто Кутија, 2 Слоеви излегуваат во јавноста Конзервација Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ланч Пакет за Возрасни Деца,Д

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Деца Бенто Кутија, 2 Слоеви излегуваат во јавноста Конзервација Храна Контејнер

DEN 1737.60

Од стока
Во магацинот

【Носат】На ручек кутија сет со изолација торба и лажица сет,лесно да ги носите. 【корисни】може да се стави на различни храна во неа, како што се Тестенини,салата,овошје, сендвич,јајца,ориз е така натаму.Благодарение на нивните неспоредлив квалитет ♣ Нуди од нерѓосувачки челик, храна чување на сад доаѓа со врвна квалитет ♣Издржливи и убави рамо, рака торба модерно да се носат и да се постапува.Ако сакате да ги задржи на храната топло,фах, е пренослив дизајн,можете да истурете топла вода во дното На кутијата,затворете го поклопецот,ве молиме погледнете на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1096.80

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од одлични кафена хартија и бисер памучен материјал, безбедно и издржливи.Д

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 1708.80

Безбедноста заклучување е направен од high†" квалитетот пластика, која е тешка и издржливи, а можат да б

DEN 1199.52

????✔2 во 1 Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома На електричното греење ручек кутија за автомобил

DEN 407.76

[BPAFree] : Amaple L Деца ручек кутија сите компоненти се направени со BPAfree и храна одделение PP материјали.БЕЗ ПВ

DEN 887.76

Стерео греење во постојана температура од 360 степени, со користење на постојана температура автоматски

DEN 671.76

Спецификација : Капацитет : 8001000ml Size Табела : беа 25,5×18×5cm / 10.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство в

DEN 4674.24

Наредени дизајн, слободно да се комбинираат во 1, 2 или 3 слој ручек кутии за лесно складирање на различни

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 359.76

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ / 20*20*12.Тоа е во

DEN 383.76

【Повеќе userfriendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топ

DEN 671.76

Игра Доказ Тестиран за да го издржат повеќе од 100 часа на употреба, без губење на функцијата, ОСАМЕН КОНУ

DEN 191.76

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 1077.60

★ Компактен и елегантен се справи со дизајн е идеален за училишта, работа, излети, излети, патувања, фитн

DEN 746.16

Не пропуштајте висококвалитетни бенто сад во собата.Со заклучување дизајн, без разлика дали ќе се стави

DEN 863.76

Направени од висококвалитет дебели PP материјалот, производ големина : 20 CM*13 CM*9.5 СМ, може да се загрева во

DEN 1665.60

★[Материјал] : нерѓосувачки челик лагер + храна одделение PP; BPA free, издржливи ★[Греење] : Тоа може да се заг

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја

DEN 679.20

Материјал : Пластични,304stainless челик.Цел : пластични ручек кутија може да се загрева во микробранова печка

DEN 144.00

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива

DEN 431.52

Може да се земе овој различни&уникатен lunchbox на работа / училиште / патување.Идеален за сите старосни гру

DEN 1044.00

Преносни Рачка : Ова пластовидно ручек кутија усвојува свитлива и преносни рачка, обезбедување на погол

DEN 359.76

★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.Како знаете како родители, децата не се

DEN 1870.80

☛ Answer : ___________________________ Note : Боја на Производот би се разликуваат од сликата.Квалитетот на Производот не

DEN 287.76

Димензии : 7.5" W x 5" D x 9.5" H^Земја на Потекло : Кина 100% ПВЦ бесплатно со PEVA linings Супериорен квалитет затворен м

DEN 2356.80

♣Скриени рачки, повеќе убави ♣Храна одделение силиконски фоки, да се спречи протекување ♣Слоеви на то