.

.

Со попуст
6 ПАРЧИЊА Железо L Десен Агол Заградата 4 x 2 Метал Заеднички, Дебелина 3мм, Max Оптоварување 132LB, Агол се Подготвуваат за Дрвени Полици, Мебел, Кабинет(Црна), Завртки не с?

6 ПАРЧИЊА Железо L Десен Агол Заградата 4 x 2 Метал Заеднички, Дебелина 3мм, Max Оптоварување 132LB, Агол се

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Железо. 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширина : 2"(50mm), Дебелина : ⅛"(3мм).Дупка Количина : 6 Дупки(φ5mm).Countersink завртка дупки дизајн.завртки не се вклучени.Секој агол железо протези Max.оптоварување 132lb(60kg).Тежина : 7.4 оз(210g)-1 дел, 3lb(1.35 kg)-6 парчиња.Анти-корозија, отпорност на абење, анти- ' рѓа.Мазна површина и без рабови burrs.Материјал : Железо.Површински третман : прав обложени.Изглед : мазна површина и без рабови burrs.Max.вчитај : 132lb(60kg).Боја : црна.Дебелина : 1/8 инчи(3мм).Должина : 4 инчен(100mm).Висина : 2 инчи(50mm).Ширина : 2 инчи(50mm).Број на завртка дупки : 6 Дупки(φ5mm).Производ големина : 4" x 2" x 2"(100 x 50 x 50mm).Пакет големина : 13 х 8 х 6.5 см.Тежина : 7.4 оз(210g)-1 пакет, 3lb(1.35 kg)-6 пакет. 6 x Железо Заеднички Десен Агол Протези(црна).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 10073.52

Издржливи Црна 64 HPSI покривање.Предформирана парче прави лесен за инсталација.Силна отпорност на абење.

DEN 271.20

Еден Кабел И Аудио Моќност : еден USB кабел за да се хранат и аудио и електрична енергија за мини звучник, к

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 2023.20

Плус, тоа остава свеж мирис на лимон зад себе.Fulsol е неверојатната сите намена почиста за новиот милениум

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 3631.44

Црна прав грб заврши.Направени за да се обезбеди долготрајна издржливост.Челик.Земја на потекло : сад.AC 7

DEN 503.76

Тип На Производ : Кожата Чистење Агент.Објектот Пакет Димензии : 11.938 cm L X 6.096 cm W X 2.794 см Х Точка Пакет Тежин

DEN 4172.40

Тип на производ : Плоштадот шише.Направен во сад.Произведени од страна на : QORPAK.Размислете Qorpak е Вакуум и

DEN 2375.76

【Брзо Печатење】Мултифункционален етикета печатач печатење, мобилни термички етикета печатач, без при

DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 479.76

★ Направени од премиум алуминиум оваа NICECNC планината е доволно издржливи за да компанија што се возеше

DEN 287.76

▶Запалени лупа : ова vesion лупа е со 12 LED диоди, тоа е предвидено со многу осветлување кога сакате да ги про

DEN 548.88

Компатибилен со 20062014 2 Генералот R55 R56 R57 R58 R59 МИНИ Купер hardtop купе кабриолет и roadster.Луксузен темно пушеле

DEN 229.20

Ние секогаш го стави прв на клиентите задоволство, обидете се нашите најдобри за решавање на клиентите

DEN 359.76

Синтетички влакна се многу меки, обезбедувајќи максимална удобност.и повторете ја позема и ослободувањ

DEN 1562.40

Разни Сцена : лупа е идеален зголемена алатка за дом, канцеларија, училница и патување...

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 407.76

ЗАМЕНЛИВ ЛЕЌА ДИЗАЈН : Наизменично помеѓу 3 одделни круг леќи со користење на едноставни 2копче за ослоб

DEN 232.56

Spacer Монистра : Овие метал бисери мазна дизајн, обично се користи за да се одржи повеќе ѓердан од бисери и

DEN 2035.20

Тип : Core Вежба Малку.Материјал : Карбид.Употреба : За Дупчење Дрво.Материјали : Дрво.Број На Модел : Дупка В

DEN 449.28

Заштита : Направен од висок квалитет со силиконска материјал,водоотпорен и dustproof,анти нула и анти шок,то

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 239.76

Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и н

DEN 3359.76

Овој уметнички девојка креветчето постелнина поставите користи сензационални колекција ексклузивни б

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в