.

.

Со попуст
15 или 16 Gal Тешки Челик Тапан Dolly

15 или 16 Gal Тешки Челик Тапан Dolly

DEN 1327.20

Од стока
Во магацинот

Големина : 15 да 16 -галон тапани Ќе се Движат нагоре до 1000 кг.со леснотија.Рамки : Длабоко 2½" јазичето за Да помогнат за стабилизирање тапани.Изградба : Сите-заварени.Тркала : полипропилен вртливата casters : Четири Секој 3" x 1½".Тешки Тапан Dolly се вклопува во 15 или 16 GAL ЧЕЛИК Дали ви треба добар Тешки 15-галон dolly тоа е многу економичен?Тогаш оваа челик тапан dolly е за вас.Тоа е лесно да се направи вртливата casters со сите челична конструкција.Оваа 15/16 галон тапан dolly ќе се одржи повеќето 15/16 галон челик или пластични тапани или буриња кои се 14" или помалку во нивната база.Покрај тоа, овој тапан dolly е тежината е само 22 килограми и со вашиот Избор на мазна создаден полиолефин или челик топката имајќи casters за 360º маневрирање на сите подни површини и за долг живот и лесно да се направи.Оваа челик тапан dolly има тежина капацитет од 500 фунти.Не заборавајте да ги проверите нашите други тапани dollies, како што се 55 литри и 30 литри.Челичната конструкција.Брод Wt. 22.0 lbs Поли Тркала Тапан Капацитет : Поли Тркала 500 кг.Тешки-должност заварени челични тапани dollies за максимална сила. 3"дијаметар casters заварени во рамката.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 391.20

Палета Dolly Платформа Стил Отвори Флеш Капацитет 3600 lb.Платформа Должина 48 Во.Платформа Ширина 48 Во.Платфо

DEN 2709.36

Прилагодлива Големина : Овој подвижен база е прилагодлив, и големина може да се прилагоди слободно спор

DEN 1525.92

Совршен за Младите ултраширок завој направи торба уште; Максимален капацитет 35 KG.Ние сме одлична продав

DEN 2167.20

Направен од тешки‑должност месинг материјал, корозија‑отпорни и издржливи Фината изработка, едностав

DEN 566.40

▶ Материјал : не ' Рѓосувачки челик▶ стил : еден за заклучување на воланот мобилни▶ Е такси преносливат

DEN 1536.00

Фото Наслов : сликите се направени од вистинска предмети,како светлина, агол, различни прикази и други п

DEN 1404.00

Ако Ви Требаат Повеќе Дом Отворено Производи, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!▁▂▃Производ Пр

DEN 716.16

Добар потег алатка, лесно да се укине и да се движат тешки мебел и апарати 1 Изработен од ABS и железо, издр

DEN 1278.00

На посебна обвивка материјал на GKS ролки спречува означување на подови.Ако извршувате во текот подови, к

DEN 523.20

Може да Се Пресели Во Ќе : Овој мебел застане е опремен со 4 тркала, можете лесно може да се движат сите ви

DEN 927.00 1103.76

Целосен Пакет Kit4 x ТриDolly и 4 x Перница со 1 x Crowbar Features Safety и високо ефикасни триаголник железо двигател скр

DEN 1496.40

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Pushpull автомобил може да им даде на роди

DEN 1850.40

Тоа е лесен за употреба, има силна контрола, шок ефект на апсорпција на пневматски гуми е незаменлив, и т

DEN 1677.60

На адхезија на материјалот на алуминиум јадро е извонредна.За различни апликации, ние нудиме избор на р

DEN 719.76

Материјал : ABS + Челик+ПВЦ.Lifter големина : 6×36cm / 2.4×14.4 во.Движејќи се тркала големина : 17×17×23 см / 6.69×6.69×9.05 в

DEN 1919.52

*360 степен ротација додава маневрирање* Кога нешто треба да се премести, тешки машина dolly ролери скејт ма