.

.

Со попуст
LS-364C & LH-40 Leofoto Tripod & Топката Главата.Комплет за Патување Tripod 4 Дел Ranger Серија Карбонски Влакна со Торба

LS-364C & LH-40 Leofoto Tripod & Топката Главата.Комплет за Патување Tripod 4 Дел Ranger Серија Карбонски Влакна

DEN 10296.00

Од стока
Во магацинот

◆НОЗЕ : ◆Направени од TORAYCA карбонски влакна, rhombus крстот шема цевки ◆ 10 слоеви на 100% јаглерод влакна ◆ прецизност ЦПУ изработени од 6061/7075 алуминиум. ◆НОЗЕ : ◆Max.висина : 1480mm Мин.Висина : 80mm Укината должина : 540mm ◆НОЗЕ : ◆Нога Дел : 4 Max оптоварување : 25kg Тежина : 1.77 кг. ◆ГЛАВАТА ◆LH-40 Низок Профил. ◆40mm Топка со Дијаметар. ◆Независни Пан Заклучување Knob.Макс оптоварување : 20 кг (44lbs) ◆Низок Центар на Гравитација.◆ Дното тема : 3/8" со 1/4" адаптер. ◆КОМПЛЕТ : ◆Вклучува : ◆LH-40 Топката Главата◆70mm QR Плоча ◆футрола ◆ Tripod Скок Поставите ◆Sandbag Кука ◆Мулти-Алатка. ◆Leofoto овластени Северна Америка дистрибутер!◆Поправи или да го замени било објект кој не успева во рок од 10 години гаранција период!◆Поддршка Гаранција за сите Предмети што ги продаваат со НАС Локален Добавувач!◆Поддршка слободни врати во НАС!.Бренд : LEOFOTO Материјал : Алуминиум, Карбонски Влакна Tripod Главата Тип : Топката Глави Број на нога делови : 4 Пакет Димензии : 27 x 6 x 5 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1197.12

Максимален Дијаметар на нога цевки : 19mm.Максимална Височина : 80см / 31.Материјал : Алуминиум alloy Number на Ног

DEN 2039.76

Обезбедува здрав и преносни поддршка за инструмент носивост до 13.2 lbs.Tripod висина достигнува дарежлива 68"

DEN 1917.60

Капацитет:5 KG / 11lb.капацитет да достигне 22lb.1 во Нето Тежина : 265g / 9.Укината должина 10in.Запечатени пресвр�

DEN 323.52

Се протега до 12 инчи.Ултра флексибилни нозе може да се заврши околу речиси секој објект или површината.Н

DEN 688.56

Клип за selfie стап,мобилен телефон,tripod,итн.Антисе тресат ритам и гумена подлога за да го поправите вашиот �

DEN 326.16

Произведено во Италија со светска класа стандарди за квалитет.Брзо и лесно да се користи професионална

DEN 203.76

1 / 4 инчи завртка модел може да се користи за да се прошири повеќе фотографска опрема.Направени од премиу

DEN 1480.56

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 575.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1034.40

Компактен : На tripod нозете може да биде превртен и задно назад 180 степен,давајќи компактна големина на 18.О�

DEN 688.56

Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање; Голем брзо ослобо

DEN 4798.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 324.00

Совршен туристички придружник за сите!Може да застане на било која површина.★ VERSATIE & ПРЕНОСНИ – презема

DEN 479.76

На безжичниот далечински управувач е совршен за преземање на слики и видео записи до 33 стапки / 10 m.2 или п

DEN 2398.80

Многу Погодна Vlogger Комплет : лесно да се соберат iphone vlogging за полнење или паметен телефон видео комплет со

DEN 1106.40

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 3119.76

32 фунти (3.Надворешниот интерфејс со 3 / 816 UNC може да бидат поврзани со други камера помошната опрема...

DEN 323.52

Флексибилни tripod може да се залепи каде што сакате,како што lamppost,на banister,на гранка или стол и така ната

DEN 1679.52

3НАЧИН ПАН ГЛАВИ & НИВО МЕУР Камера стои со корисна справи и меур ниво овозможува непречено да се прилаг�

DEN 2459.76

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 429.36

1 x Tripod Застане.На tripod е направен од висок квалитет на алуминиум,тежи само 454g,супер лесен и компактен.【Му�

DEN 671.76

3 Начин Пан и Навалите Главата : Овој пренослив tripod за камерата може да се ротира 360°, и навалена 90° наназа

DEN 1917.60

Висок носивоста, одлична стабилност, може да ви помогне да се добие стабилна снимање.Стандард 1 / 4 инчи з�