.

.

Со попуст
Heffchi за Ford Sync 3 APIM Модул Поддршка на Apple CarPlay и Андроид Auto,Најновите NA 220 Карта+32GB SYNC 3 APIM Модул Компатибилен -2021 Ford F-250 F350 F450

Heffchi за Ford Sync 3 APIM Модул Поддршка на Apple CarPlay и Андроид Auto,Најновите NA 220 Карта+32GB SYNC

DEN 1636.80

Од стока
Во магацинот

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play. SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегриран мапирање која се обезбедува целосна покриеност за : САД и Канада.КОМПАТИБИЛНОСТ : Ford гласот-се активира SYNC 3 модул ви помага да останете во контакт во текот на патувањето, се е под контрола, е само применливи на Ford SYNC 3 F250 F350 F450.ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ: за Ford SYNC 3 2019-2021 f250 за Ford SYNC 3 2019-2021 f350 за Ford SYNC 3 2019-2021 f450 ИНФОРМАЦИИ : 1 : APIM SYNC 3 8 "СИСТЕМ НЕ ПОДДРЖУВА SYNC 3 4"СИСТЕМ 2: АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ДАЛИ ВАШЕТО ВОЗИЛО НАТПРЕВАРИ НА APIM SYNC 3 МОДУЛ, ве МОЛИМЕ ИСПРАТЕТЕ VIN, И НИЕ ЌЕ ВИ ПОМОГНАТ да се РАСПРАШУВА, БЕЗ да се ТРОШАТ ВАШЕТО ДРАГОЦЕНО ВРЕМЕ И ПАТУВАЊЕ 3:ИНСТАЛАЦИЈА:се исклучително лесен и препорачливо е, пред да инсталирате било автомобилската електроника дека негативните батеријата терминал се дисконектирани.Не-кавга, Plug & Play систем.Едноставно отстранете ја и заменете ја Sync/APIM модул кој е во прилог со 3 навртки за грб на вашето возило е фабрика за 8-инчен екран осетлив на допир екран.Одржува СИТЕ постоечки карактеристики (Backup Камера, Загревани Седишта, Park Assist, Климатски Контроли, итн) Ќе функционираат исто како што дојде од фабриката.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Најновите НА 220 Мапата & најголемата Sync ажурирање вклучувајќи Siri Очи Слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в

DEN 10073.52

Издржливи Црна 64 HPSI покривање.Предформирана парче прави лесен за инсталација.Силна отпорност на абење.

DEN 239.76

Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и н

DEN 863.76

Full LED Тркала Страна Маркер Светилка Домување.Карактеристики : ✅Карактеристики : Чад Леќа; Килибар ПРЕДВ

DEN 263.76

﴾Компатибилност﴿ Оваа Силикони Случај Компатибилен со Apple TV 4 K 6 Генерација Siri Далечински Контролер и Т

DEN 1562.40

Разни Сцена : лупа е идеален зголемена алатка за дом, канцеларија, училница и патување ☞Долг Живот,Зашти

DEN 548.88

Компатибилен со 20062014 2 Генералот R55 R56 R57 R58 R59 МИНИ Купер hardtop купе кабриолет и roadster.Луксузен темно пушеле

DEN 232.56

Spacer Монистра : Овие метал бисери мазна дизајн, обично се користи за да се одржи повеќе ѓердан од бисери и

DEN 2135.76

Кавгабесплатно, инсталирајте во секунди.Rollancci УлтраТенок Led Вдлабнати Осветлување е само она што ви се б

DEN 3215.76

Раката е до 11 инчи, може да се продолжува согласно вашите потребни.(3 X 5 X 7 X 10 X За вашиот избор) овозможува

DEN 335.76

Flowy и меки здолниште со симпатична блузи, "јас сум среќен девојка", децата ќе се допаѓа многу.Големина : 3 T

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 2375.76

【Брзо Печатење】Мултифункционален етикета печатач печатење, мобилни термички етикета печатач, без при

DEN 1382.40

Предности : автомобил слепа точка огледало е опремен со прилагодливи ротирачки заграда, кој може да рот

DEN 407.76

ЗАМЕНЛИВ ЛЕЌА ДИЗАЈН : Наизменично помеѓу 3 одделни круг леќи со користење на едноставни 2копче за ослоб

DEN 479.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие момчиња joggers се направени од супер удобно и дише руно ткаенина која ќе го задржи уд

DEN 2023.20

Плус, тоа остава свеж мирис на лимон зад себе.Fulsol е неверојатната сите намена почиста за новиот милениум

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 167.76

【ДОСТАПНИ ВРАТАТА ГОЛЕМИНА】силни и издржливи метална врата крпа куки одговара на стандард врати до 13 /

DEN 1958.40

ORIJEN Регионални Црвено ЗамрзнувањеСушени Куче Храна обезбедува исхрана богата и разновидна во суровини

DEN 527.76

Уживајте во!.Многу љубов од Cyborpon тим.ВНАТРЕ : Здрав смола, intricately рафинирани до коска, поединечно рачно из