.

.

Со попуст
6inch Тенок Smart Recessd Осветлување 12PCS+12inch Smart Таванот Светлина 1PCS

6inch Тенок Smart Recessd Осветлување 12PCS+12inch Smart Таванот Светлина 1PCS

DEN 624.00

Од стока
Во магацинот

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори вашиот led таванот светлина на вклучено или исклучено и да се приспособат повеќе бои.Ослободување на вашите раце. 【СТАН Интелигентна Контрола】Преземете Lumary / Smart Живот СТАН за да се поврзете и да уживате интелигентна контрола.Answer : ___________________________ NOTE : Само поддршка 2.4 GHz Wi-Fi. ① Се Направи свој распоред за да го исклучите/на паметни таванот светлина; ② Контрола на LED флеш планината во групи; ③Remotely контрола на smart таванот светлина тела преку СТАН; ④Share други уреди за контрола на рамна качи на таванот светлина заедно; ⑤With мемориска функција ќе остане во последните поставување можете да изберете додека го вклучите повторно, не треба да ги ресетирате тоа. 【Светлината, исто така, можете исто така да DIY сцена режими сакате. 【Музика & Микрофон Snyc】 ①The Smart флеш качи на таванот светлина, може да ја промените бојата со ритамот на музиката или звукот на играта. ②This функција е само применливи за СТАН, без вграден микрофон или звучник. 6inch Тенок Smart Recessd Осветлување 12 PCS+12inch Smart Таванот Светлина 1 PCS.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 548.88

Компатибилен со 20062014 2 Генералот R55 R56 R57 R58 R59 МИНИ Купер hardtop купе кабриолет и roadster.Луксузен темно пушеле

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 258.24

Чикаго Белата Сокс.Серија 2 Тим Во Собата 2021 Се погледне за Друга Екипа се Поставува во PYC Продавница!.Акц

DEN 1103.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи плочките со имињ

DEN 10073.52

Издржливи Црна 64 HPSI покривање.Предформирана парче прави лесен за инсталација.Силна отпорност на абење.

DEN 3631.44

Црна прав грб заврши.Направени за да се обезбеди долготрајна издржливост.Челик.Земја на потекло : сад.AC 7

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 229.20

Ние секогаш го стави прв на клиентите задоволство, обидете се нашите најдобри за решавање на клиентите

DEN 311.76

Компатибилен со Sony NPFP50 NPFP30 NPFP51 NPFP70 NPFP71 NPFP90 NPFP91 и Sony DCRDVD103 DCRDVD105 DCRDVD202 DCRDVD203 DCRDVD205 DCRDVD304 DCRDVD305 DCRDVD403 DCRDVD404 DCRDVD40

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 3359.76

Овој уметнички девојка креветчето постелнина поставите користи сензационални колекција ексклузивни б

DEN 359.76

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 1382.40

Предности : автомобил слепа точка огледало е опремен со прилагодливи ротирачки заграда, кој може да рот

DEN 333.12

Боја : Шарени.❁Сет на 7 Пакет се вклучени 7 различни видови птица играчки (1x Виси Висечки мост замав, 1x др

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407