.

.

Со попуст
Earring Backings за Studs, Силикони Earring Грб со Подлога, Гума Earring Назад Замена, Мека Накит Наоди (16Pcs/8 Пара) (Жолт)

Earring Backings за Studs, Силикони Earring Грб со Подлога, Гума Earring Назад Замена, Мека Накит Наоди (16Pcs/8

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

EARRING ГРБОТ ЗАМЕНИ : направени од меки силиконски, латекс-слободни и хипоалерген.БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ ОБЕТКИ : држете го fishhook обетки, намалувањето обетки и други обетки во удобно место, особено тешки обетки, совршен за DIY jewelries.EARRING ЗАТКИ : 8 пара гума earring грб, доволен за вашето слободно и замена.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : куршум earring грб со подлога слајд лесно на мислења, безбедно и задржете го вашиот обетки во место без олабавување.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Доживотна Размена или Пари Назад Гаранција за Безусловно.Ви овозможува да ја Користите на Вашиот Gorgerous Дијамант и Перл Студ Обетки Безбедно и да Уживате во Сите Датум и Партија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 113.04

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4 A3

DEN 287.76

Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Венчавка, денот на Благодарноста, Божик, Нова година, Ден

DEN 3992.16

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм L8 PI4 Кралицата НИ Паричка.Голе

DEN 1614.24

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд

DEN 804.00

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки D4 UM4 Печу

DEN 876.96

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

DEN 80.16

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм S2 KZ5 Храбри Војници Среќа Жаба.

DEN 246.96

Обетки Мислења Подлога Јасно Пластика Противалергиски Earring Мислења Цевка за Безбедност на Грбот Уво Та

DEN 346.32

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 338.40

Материјал : 925 сребрен.Големина : 4mm / 6mm.Количина : 10pcs / многу.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Может

DEN 112.56

Материјал : Алуминиумски, висок квалитет на никел слободни Боја : Кзлато.Големина : 19 x 18 mm; Ball : 3мм / 0.12" во

DEN 407.52

Големина 80pcs earring куки : 19mm долго, дупка : 1.5 mm; pin : 0.7 mm; 80pcs скок прстени : 6mm во дијаметар, 0.8 mm дебел(20 колосек

DEN 388.80

Материјал : Бронзени.Боја : Антички Бронза.Димензии : Должина Прибл 16 милиметри, Вкупно Ширина Прибл...

DEN 1764.00

Пакетот вклучува : 10 Pcs.Идеална за да се направи вашиот сопствен обетки.мала тежина, одличен материјал го

DEN 988.80

100% сосема нов и висок квалитет!.Тип : Clip Earring Додатоци.Боја : злато,сребро.Материјал : метал.Големина : како

DEN 1080.00

Количина Вклучени = 2 2 Platinum PushНа / ЗаврткаОф Earring Назад со 3.7 mm Pad PushНа / ЗаврткаОф Навој Earring Backs Findings Components