.

.

Со попуст
GYZCZX 2in1 Батерија Коса Тример за Мажи Главата Брада Trimer Електрични Коса Машина Губење на Машина за Сечење Фризура Носот во Увото Trimer

GYZCZX 2in1 Батерија Коса Тример за Мажи Главата Брада Trimer Електрични Коса Машина Губење на Машина за Сечење

DEN 4259.04

Од стока
Во магацинот

На прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг коса од различна должина.Тоа донесува со висока цврстина на косата clipper ножеви.Супер водоотпорен, супер убав дизајн, со сечење должина за контрола на тркала.Одговара за деца и возрасни.Сечење на косата, исто како чешла косата, брзо, лесно и безбедно.Напон : 110-240v перат : ony headcharger : EUswitch : две должина поставка : 3-12mm LED светлина потсетник : Полнење remindercharging време : 8 часа работно време : 45 minutes The прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг коса од различна должина.Тоа донесува со висока цврстина на косата clipper ножеви.Супер водоотпорен, супер убав дизајн, со сечење должина за контрола на тркала.Одговара за деца и возрасни.Сечење на косата, исто како чешла косата, брзо, лесно и безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4668.96

Сечилото : челик сечилото.Носатотпорни, молчи, а не жешка.Увезени мотори се брзи и моќни.Удобен опашка ви

DEN 2541.84

1 Напон 110240 V, 50 / 60 Hz, 5 W 2 Cordless работа, прилагодлив сечење , professional или home губење на алатка за сечење...

DEN 311.76

Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на Најлон.Лесен за Инсталација : Лесно е да планирам низ коса

DEN 854.88

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до�

DEN 1272.00

Stepless фино подесување на забот на теренот, страна‑ротирачки им помогнам на стап, лесно прилагодување со

DEN 1725.36

5 hours Plug Тип : НИ Plug Напон : 110240v Опрема : Три брзини (5000 / 6000 / 7000 вртежи во минута) Сечилото на Вредноста : 1.Ви�

DEN 1171.20

Clipper инструмент од елементи со овој резервни времето капак.Clipper Инструмент Времето Капак.Кутија Димензи

DEN 1538.40

Одговараат за дома или берберот.Тоа е губење на clipper за мажи, жени и деца дома.Производ параметри : * Име н�

DEN 524.88

❤Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме д�

DEN 2215.44

Притиснете и задржете на копчето за да се зголеми брзината со две брзини.Притиснете и задржете го преки�

DEN 863.76

На трајни сечилото обезбедува брзо и непречено функционирање преку моќен литиум батерија, и има различ�

DEN 3600.00

【ЗАВРШИ КОСА за СЕЧЕЊЕ КОМПЛЕТ】 Лична нега на косата тример со две прилог клипинг чешел, масло за подма

DEN 6209.28

Косата clipper може да се користи и додека се полни.Напредни сечење за сите типови коса и должини.Тешкидолж�

DEN 1918.80

Кабелот / cordless функција за непрекинато чешлање.Литиумјонска сила споени со моќни ротари моторот за да с�

DEN 5760.72

торба фризер кесаГолемикапацитет фризерски складирање торба : На чанта има главната преграда која може

DEN 6191.28

Титаниум алуминиумски керамички нож,носатотпорни,низок топлина,ниско ниво на бучава дизајн,лесен за ко

DEN 1019.52

Тоа е исто така опремен со автоострат високојаглерод челични ножеви и прилагодливи коси лост што ви ово

DEN 503.52

Спецификација : Материјал : Титаниум Керамички+ABS Пластика Size : 143x40.Опис : професионална резба полнење е

DEN 321.36

Сребро алуминиумски мотор на високата ротациона брзина, брзо се отстранува.4 inch Package Тежина : Околу.Автом

DEN 1198.80

Оваа тример со целосна метал ножеви ви овозможува да се постигне токму на 3ден слама, кратка брада, или д�

DEN 2028.00

1 2 3 4 Електричен Мотоцикл Вози Возило Shockproof Велосипед Навигација Велосипед Заградата Лесно да се инстал

DEN 527.76

Моќен мотор и остар нож обезбеди до 2,5 часа на runtime.Идеални за патување и бизнис патувања.【Надградба Мет�

DEN 839.76

【Прецизни Електрични Т Преглед Тример за Мажи】Moilee професионални берберот clippers имаат моќен мотор и ост