.

.

Со попуст
Батерија Управувана Мачка Чешма, Автоматски Вода Диспензерот за Мачки Надвор/Внатре, 67oz Мачка Пиење Фонтана Куче Вода Сад со Нерѓосувачки Челик Врвот, Автоматско в

Батерија Управувана Мачка Чешма, Автоматски Вода Диспензерот за Мачки Надвор/Внатре, 67oz Мачка Пиење Фонтана

DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Филтер за замена потсетник+Ниска (батеријата) моќ потсетник;4. СУПЕР ТИВОК пумпа за светлина прагови и мачка пријателски environment6. Plug-in-DC напојување со бекап батеријата во случај на струја(1 USB кабел и 4 АА батерии вклучени);3. 【DC Plug-in Power + Батеријата Копија 】Работи на plug-in моќ за внатрешна употреба, или батерии за надворешна употреба, или двете за додадена батеријата функцијата за резервни копии : Load батерии и потоа приклучете, тоа ќе default за да ја DC моќност приоритет, но еднаш струја се случува, тоа автоматски ќе се префрлат на батеријата напојување и авто режим на континуирано се работи со најмалку потрошувачката на батеријата за да ти биде отсутен колку што е можно(до 30 дена), со мир на умот дека домашните миленици' снабдување со вода нема да биде прекината. Авто SHUT-ИСКЛУЧУВАЊЕ на пумпата со LED светло;5.Тоа е дизајн-мудро и има подобрување во секој поглед : . Авто IR СЕНЗОР Режим + Нормален Режим(постојан проток), за да изберете од;(IR СЕНЗОР режим заштедува енергија и се прошири долговечност на пумпа)2. (IR СЕНЗОР режим заштедува енергија и се прошири долговечност на пумпата). Лесно да се соберат и расклопување, лесно да се чисти и одржува. Капакот има токи да се држат на врвот парчиња во место и да се спречи ѓубрето over8. Авто SHUT-ИСКЛУЧУВАЊЕ на пумпата со LED светло;. Повеќе хигиенски и лесен-за-чистење нерѓосувачки челик врвот;.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

Safe Керамички Материјал : мачка чешма е безбеден, хигиенски и здрави.Тоа е dishwaterбезбедно и ниска одржувањ

DEN 3501.36

Двоен слој за прочистување циклус филтрација : Сите временски услови здрава вода за пиење експерти, изр

DEN 1137.60

Безбедност, заштита на животната средина, висока густина, факултет за безбедност, мазна површина, не е л

DEN 177.36

Посебен вода главата од вода bottle2 За здравје за домашните миленици, ве молиме да користите вода за пиење,

DEN 263.76

Кабел должина : 60 инчи.Откако тоа се случи, риба може да умре поради недостаток на кислород.Кога ќе оди на

DEN 287.76

, ве молиме двојно проверете ја големината пред купување.Држи вода јасни и вкусно, ја поттикнува вашата

DEN 306.48

Ви посакувам прекрасен online шопинг!.81 инчен; излез кабел должина од 1m / 39 Уреди со покажувач на опсегот : за

DEN 455.76

【Хигиенски и Екопријателски Материјал】Направени на BPAfree материјал, со висока густина PP памук, и кокос

DEN 489.60

【Производ пакет 】1* миленичиња вода dispenser6* јаглероден филтер cotton We се надеваме дека нашите клиенти се 100

DEN 599.76

Таа дава повеќе опции за вашите миленици и привлекува нив да пијат повеќе вода.5 L / 84oz Милениче Чешма, 3 На

DEN 167.76

Предности : виси устата влажнодоказ мачки, пиење на вода со главата надолу е лесно да се влажни и валкани

DEN 550.56

Лесен за инсталација или расклопување.ХранаОдделение од Нерѓосувачки Челик : Направени од храна одделе

DEN 239.76

Имајте здрави домашни миленици : куче фонтана пена филтри може да се спречи опаѓањето, храна, белешки и д

DEN 935.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ИЗГРАДИ : Ние дизајниран оваа чешма за кучиња со тешки мерач челик за да се гарантира н

DEN 335.76

6 Count (2Пакување од 3Број) на филтри на активен јаглен.Ги Отстранува Нечистотиите.Филтер за рака вклучени