.

.

Со попуст
FOUFIT Лекување на Топката Лекување на Издавање Играчки за Кучиња, 5, Spiker

FOUFIT Лекување на Топката Лекување на Издавање Играчки за Кучиња, 5, Spiker

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Воведување на нашиот нов Браник и Spiker Лекување на Топки!Ова Лекување на Топката е загарантирана да се задржи кучиња ангажирани и да се забавуваат.Дизајниран така третира не падне премногу лесно, вашето куче ќе сакаат да се тркала, гуми и swatting околу оваа предизвикувачка и интерактивни играчка.Мекото уште трајни TPR гума помага масажа на непцата како што се џвака.Ние препорачуваме употреба на нашите Лекување на Топката со нашите Vegalicious Здрава Џвакање Битови, Vegalicious Здрава Појави Закуски, или вашите сопствени kibble.Ублажува поделба анксиозност.Ние препорачуваме употреба на нашите Лекување на Топката со нашите Vegalicious Здрава Џвакање Битови, Vegalicious Здрава Појави Закуски, или вашите сопствени kibble.Земја На Потекло : Кина.Воведување на нашиот нов Браник и Spiker Лекување на Топки!Ова Лекување на Топката е загарантирана да се задржи кучиња ангажирани и да се забавуваат.Дизајниран така третира не падне премногу лесно, вашето куче ќе сакаат да се тркала, гуми и swatting околу оваа предизвикувачка и интерактивни играчка.Мекото уште трајни TPR гума помага масажа на непцата како што се џвака.Ние препорачуваме употреба на нашите Лекување на Топката со нашите Vegalicious Здрава Џвакање Битови, Vegalicious Здрава Појави Закуски, или вашите сопствени kibble.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1024.80

Материјал : миленичиња интерактивни играчка е изработен од ABS пластика и PC пластика, квалитетни и издржл

DEN 453.60

Направени на цврсти и издржливи гумени играчки, цврсти и издржливи.На џвака играчка на гумена играчка ќ�

DEN 479.76

4 Пакет На Nyla Bone Стоматолошки Џвакање, Коска, Оригиналниот Вкус, Мало Куче до 25 кг.Стоматолошки Chews функци

DEN 118.56

Мебел Заштитник : вашиот мебел може да се добие далеку од гребење и уништување од страна на вашите милен�

DEN 151.68

Holee оти освоено 1во место за најдобар нов куче производ во годинешната глобална милениче експо.Интелиге�

DEN 239.76

Тешко гума "заби" земи куче третира, што помага да се направи куче третира трае подолго.Исполнет со пилеш

DEN 228.24

Мини chews се најпогодни за кучиња 510 фунти.Кучиња доаѓаат во сите облици и големини и така и нашите chews!Од t

DEN 383.76

Тоа е добар начин да се задржи вашите кучиња далеку од поделба досада,анксиозност и да ги направи среќни

DEN 1696.80

Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина, квалитетни и издржливи.Текстурата е мека и нема да им �

DEN 263.76

Супер Вредност : Вклучуваат три популарни TPR Гума Куче Писклив Играчки во еден сет.Доаѓаат во живописни �

DEN 436.80

Појавата на Бес Коска е изработен од ABS,безбедно и долго живеел материјал кој може делумно да се спречи з

DEN 311.76

Го користат не само како куче џвакање играчка, обука играчка, интерактивна играчки, но, исто така, работи

DEN 416.64

Ги чисти.Долготрајни џвакање играчка.Скара ребра Вкус.Обесхрабрува деструктивни џвакање.За кучиња до 35

DEN 119.76

Стил : Пет Кадифен Играчки Звуци Играчки Џвакање Играчки~.Имајте куче забите и непцата се чисти и здрави~

DEN 238.80

Ако вашето куче е сериозен chewer кој треба предизвикувачки, забавна играчка која, исто така, обезбедува тр