.

.

Со попуст
Vestil SB-12 Агол и Површината Guard/Браник, 12 Должина, 1-1/8 во Височина, 1-3/16 Дебела (12 по Картон)

Vestil SB-12 Агол и Површината Guard/Браник, 12 Должина, 1-1/8 во Височина, 1-3/16 Дебела (12 по Картон)

DEN 1679.52

Од стока
Во магацинот

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста и отпорност на влијание.Челик вметнете за апсорбирање на влијание.Придава на челик, алуминиум, дрво или пластика.Оваа Vestil SB-12 браник штити ѕидови, мебел и машини од влијание со коли или платформа камиони и доаѓа во пакување од 12. Тоа е 12" во должина, 1-1/8" во висина и прилагодување на агол на рабови.Браник е 1-3/16" дебела и е направен од гума за еластичноста и отпорност на влијание.Тоа има челик вметнете да ги апсорбира влијание.Оваа брана guard придава на челик, алуминиум, дрво или пластика.Монтажа на хардвер не се вклучени.Vestil произведува материјали опрема за ракување, вклучувајќи дигалки и колички, стрелата и подемен кранови, утовар клупа опрема, како и складирање решенија.Компанијата, основана во 1968 година, е со седиште во Ангола, ВО.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1958.40 -100 %

ORIJEN Регионални Црвено ЗамрзнувањеСушени Куче Храна обезбедува исхрана богата и разновидна во суровини

DEN 317.28 -100 %

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 1679.52 -100 %

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 4172.40 -100 %

Тип на производ : Плоштадот шише.Направен во сад.Произведени од страна на : QORPAK.Размислете Qorpak е Вакуум и

DEN 407.76 -100 %

ЗАМЕНЛИВ ЛЕЌА ДИЗАЈН : Наизменично помеѓу 3 одделни круг леќи со користење на едноставни 2копче за ослоб

DEN 333.12 -100 %

Боја : Шарени.❁Сет на 7 Пакет се вклучени 7 различни видови птица играчки (1x Виси Висечки мост замав, 1x др

DEN 2461.68 -100 %

Ви дозволува да се вратите назад на пистонс во кочница дебеломер со рака без да се оштети дихтунзи во пи

DEN 335.76 -100 %

Flowy и меки здолниште со симпатична блузи, "јас сум среќен девојка", децата ќе се допаѓа многу.Големина : 3 T

DEN 10073.52 -100 %

Издржливи Црна 64 HPSI покривање.Предформирана парче прави лесен за инсталација.Силна отпорност на абење.

DEN 383.76 -100 %

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 527.76 -100 %

Уживајте во!.Многу љубов од Cyborpon тим.ВНАТРЕ : Здрав смола, intricately рафинирани до коска, поединечно рачно из

DEN 359.76 -100 %

ОСИГУРАЧ ТОА.Поттикнува Креативност и Благодарност Дизајн, спојување и подарок еденнаеден вид картичк

DEN 359.76 -100 %

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 449.28 -100 %

Заштита : Направен од висок квалитет со силиконска материјал,водоотпорен и dustproof,анти нула и анти шок,то

DEN 239.76 -100 %

Направени на 304 нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, можат да се прилагодат на различни внатрешна и н

DEN 2035.20 -100 %

Тип : Core Вежба Малку.Материјал : Карбид.Употреба : За Дупчење Дрво.Материјали : Дрво.Број На Модел : Дупка В