.

.

Со попуст
Macally Табела Светилка со USB Порт - USB Светилка со 4 Брзо Полнење Пристаништа и Допир Контрола - Dimmable Топло Бела Светлина - Совршени како Мали Ноќни Ламби за Ноќната или Н

Macally Табела Светилка со USB Порт - USB Светилка со 4 Брзо Полнење Пристаништа и Допир Контрола - Dimmable

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

2 x 2 A пристаништа за Таблет и 2 x 1А пристаништа за Phone All USB порти опремен со SMART IC за брз и сигурен charging Perfect за приклучување во gadgets, пред спиење и да се има сè се подготвени да одат во morning Wide проред на USB порти за лесен пристап. 4 Портен USB Полнач.Лесен и со мал раст во уште цврсто изградени, тоа е совршен до вашиот кревет. 2 x 2 A пристаништа за Таблет и 2 x 1А пристаништа за Телефон.Едноставно допрете го светлото за да се вклучи/исклучи или да се префрлате помеѓу режими.Против Пролизгување база држи светилка во место.Како не само 3 ниво на осветленост на допир-от ламба, на Macally LAMPCHARGE служи како еден-стоп станица за полнење за сите ваши USB уреди.Широк проред на USB порти за лесен пристап.ЕДНОСТАВЕН и ЕФИКАСЕН : На компактноста и карактеристики на овој USB ламба се елиминира потребата за дополнителни полначи, куќи и додатоци намалување на нередот од вашиот ноќната.СОВРШЕН СОБА ПРИДРУЖНИК : на Нашата ноќната ламба додава практичност и удобност на вашата спална соба, како што се преобразува вашата маса во станица за полнење со 4 Smart IC USB порти, за полнење на паметни телефони, таблети, како и сите други уреди за брзо и безбедно.Лесен и со мал раст во уште цврсто изградени, тоа е совршен до вашиот кревет.DIMMABLE ОСВЕТЛУВАЊЕ : Со 3 нивоа на осветленост и 4 фаза контроли (бледо, средината, светла, off), USB спалната соба светилка е пријатна бела светлина (2700 K) ви дава опција да изберете совршен осветлување ниво за секоја ситуација или, ако не сакаат да се мачат оние околу вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3815.76 -100 %

Вашето задоволство е да се гарантира.Убава Декорација со Висок Квалитет за дневна соба, спална соба, кан

DEN 1896.24 -100 %

Answer : ___________________________ Note : Сенка бои ќе се појави потемни и помалку живописни кога не се осветлени.Оваа обо

DEN 1199.76 -100 %

Едноставно допрете на која било страна од метална база и носителот да ја прилагодите светлината.Минима

DEN 1809.60 -100 %

Кога ТФкартичка и bluetooth, и двете поврзани, долго притиснете на првото копче за да го вклучите ТФкартичка

DEN 4799.76 -100 %

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 1847.76 -100 %

ி Погоден за разни места во вашиот дом како што спална соба, читална и така натаму ி Изграден во литиум

DEN 527.76 -100 %

КОРИСНИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Ова ноќната ламба reimagines класичен дизајн за да креирате нов изглед што е уникате

DEN 14149.92 -100 %

Ако сте фан на отворен концепт стил, ќе ви се допаднат како оваа светилка изгледа во вашата спална соба,

DEN 5107.68 -100 %

● Големина : W30 cm * H62.5 cm (11.8 * 24.6 инчи) ● Висок квалитет на Европската ретро маса светилка, 100% гаранција за

DEN 4799.76 -100 %

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 379.20 -100 %

1 × Прирачник За Корисникот.Модерната Кристал Табела Светилка Дизајн : Оваа табела светилка микс на хром

DEN 1639.44 -100 %

СВЕТИЛНИКОТ СВЕТИЛКА Ова неодоливо акцент светилка доловува романтика и тајната на овие бродзаштеда н

DEN 422.40 -100 %

Вклучувањеисклучување на штекер.Плоштад база е 4 3 / 4" широк.Блескаво, LED, халоген, или CFL светлина, крушка.

DEN 1199.76 -100 %

На абажур има дијаметар од 5.Дизајнот на USB приклучок ви овозможува да ги користат со доверба во секое вр

DEN 1200.00 -100 %

Користењето на алуминиум легура топлина тоне, услугата живот може да се стигне до 50.Моќност : 21 W (inclusive) 30

DEN 357.36 -100 %

Ратан Маса Светилка : Оваа модерна абажур карактеристики убава круг абажур, а сферични абажур направени

DEN 1007.76 -100 %

Светилка е толку класичен дека совршено се совпаѓа со вашиот мебел,лесно се вклопува во 90% од оркестарот

DEN 1380.00 -100 %

Совршен Подарок : едноставни и стилски дизајн,одговараат за роденден,годишнина,housewarming,дипломирањето,ан

DEN 5976.00 -100 %

ЛЕКАР ПРОПИШАНИ : Стела Осветлување светилки се пропишани за клинички слепите пациенти и помогнаа илја

DEN 2807.76 -100 %

ГОЛЕМИНА : 16 инчен широк, 27 инчен се на високо ниво.Елегантен дизајн создава удобна атмосфера за вашата с

DEN 861.36 -100 %

Ви благодариме! ❤Со висок квалитет; табела светилка е направен од висококвалитет дрво, издржливи.Специ

DEN 1255.20 -100 %

3 D светлина е осветлен со користење на Led диоди кои никогаш не се на топло уште се произведуваат топол сј

DEN 839.76 -100 %

5 ВО 3 Бои кристал светилка ,се создаде атмосфера што треба со неколку динамички режими на сцени за да из

DEN 4343.76 -100 %

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 4799.76 -100 %

Се одржи на првиот копчето за 2 секунди за да се вклучи.Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за

DEN 503.76 -100 %

【Трајни и Бебе Безбедно】Направени од играчкаодделение ABS пластика, тоа може да се осигура безбедноста

DEN 1476.00 -100 %

Притиснете четвртиот копчето за промена на светлина, боја, секој пат притисне, светилка ќе се промени бо

DEN 1704.24 -100 %

◆Максимална моќност вредност : 3 W40 W, на сијалицата можат да го издржат напонот на 110 V240 V, Светилка грло : L

DEN 2354.40 -100 %

7 инчи, вкупната висина на маса светилка : 10 инчи.Таму е господар switch дизајн на светлината линија.Оваа доп