.

.

Со попуст
Chihuahua мали и големи куче производи XL4.5m црвено 1.2 м-10m долго милениче поводник отворено обука работи куче поводник поводник PP куче доведе

Chihuahua мали и големи куче производи XL4.5m црвено 1.2 м-10m долго милениче поводник отворено обука работи

DEN 1104.00

Од стока
Во магацинот

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и големи раси.Тоа му дава на вашето куче доволно простор за да се оди пред вас, подобра контрола и сообраќај.Сила и удобност, се комбинирани со овој најлон влечење јаже да се направи куче лесно и безбедно.Домашни миленици се направи нашите животи подобро и да се направи оваа силна влечење јаже голем дар за вашето куче.Тип:Leashes Куче Поводник Тип:Основните Leashes Потекло:AR(Потекло) Материјал:Најлон Е Паметен Уред:НЕ is_customized:Без Тип:Кучиња Сезона:Сите сезони Шема:Солидна Функција:Персоналните Функција:отворено обука куче поводник јаже се Користи за : кутре, мали, средни и големи куче појас Боја:сина, црна, црвена, зелена, розова, овошје зелена милениче поводник јаже Големина:ширина 2cm, должина 1.2 m/1.5 м/1.8 m/3м/4.5 м/6m/10m куче појас се Користи за 1:обуката, водење куче води.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 659.76

Оваа поводник е 6 метри долг и 1,5" широк.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе прод

DEN 158.64

Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња и услуга кучиња.ГОЛЕМИНАТА : големината избрани за ова куче по

DEN 479.76

На еластичен bungee дел е потребно многу на стрес на puller или брзо гром и намалува непредвидлива да се вашат

DEN 362.64

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и голем

DEN 363.12

Сепак, големината до понекогаш може да биде пожелно за кучиња кои се повлече.Овие куче јаки се поткрепен

DEN 363.12

Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња и услуга кучиња.Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Диз

DEN 564.00

Силен Рачка и Премиум Метална Кука.Силен Хардвер Прави за Долготрајни Носат.Направен во Канада.Најлон К

DEN 597.12

Им даде на вашиот виршла добар спектар и слобода на движење.Овој појас е погоден за мали средни.Една рак

DEN 239.76

Удобно пена памук јака штити домашни миленици и го задржува миленици удобно да се спречи прекузатегнув

DEN 346.80

Bling тоа на Poochee совршен!.Појавување на олово се прибл 4' долго.Толку шик изработени од мек, buttery патент кож

DEN 4726.80

Врвен Квалитет На Кожа.Рака stitched или плетенка завршува.Нерѓосувачки Челик или Цврсти Месинг Хардвер.До

DEN 5697.84

Врвен квалитет на кожа.Рака stitched или плетенка завршува.Нерѓосувачки челик или цврсти месинг хардвер.До

DEN 69.36

Нашите миленичиња влечење јаже карактеристики прилагодливи дизајн и одговараат на вашето домашно миле

DEN 502.80

Опфатени за 365 Дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и џвакање.Семејство во сопственост и управ

DEN 395.76

ПОВОДНИК & ЈАКА КОМБИНАЦИЈА : Ова се лизга поводник делува како поводник и јака во едно.Едноставно лизга

DEN 509.76

ПОВОДНИК & ЈАКА КОМБИНАЦИЈА : Ова се лизга поводник делува како поводник и јака во едно.Едноставно лизга

DEN 359.76

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ КУЌИ за БЕЗБЕДНО Со својата силна поводник уште удобно супербезбеден дизајн, оваа те

DEN 397.20

Сепак, големината до понекогаш може да биде пожелно за кучиња кои се повлече.Овие трајни, загарантирана

DEN 6814.80

Врвен квалитет на кожа.Рака stitched или плетенка завршува.Нерѓосувачки челик или цврсти месинг хардвер.До