.

.

Со попуст
Zak Дизајни се Восхитуваат Spider-Man - Дете Flatware Сет со Забавен Карактер Уметноста на Двете Прибор, Не се Лизга Вилушка и Лажица Собата е Совршен за Поттикнување Picky Децат

Zak Дизајни се Восхитуваат Spider-Man - Дете Flatware Сет со Забавен Карактер Уметноста на Двете Прибор, Не

DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Zak Дизајни никогаш не бил и никогаш нема да биде, компанија која парчиња делови за доброто на Профит, и ние Одиме во големи должини да се осигура дека производите што ги произведуваат продолжи да ги исполнат нашите високи стандарди.ги заслепуваат и задоволство ликот на слики додадете забава и личноста на секој оброк.но, тоа не е сè.Затоа што кога станува збор за безбедноста на децата, ние никогаш нема да прифати ништо помалку.безбедни производи, треба да се очекување, а не исклучок, па Zak Дизајни има направено непокорната посветеност кон безбедноста на децата.ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН:Contoured се справува со текстура костец намали лизга, и ергономски облик го прави овој совршен utensil сет за малку раце.Тие се голем плус на секое домаќинство - децата ја сакаат оваа трајни и совршено големина flatware.Не микробранова печка.за да се обезбеди дека Zak оброк производи вашите деца ги користат се несомнено безбедно, Ние ќе продолжиме да ги бараат највисоко ниво на квалитет и безбедност од нашите фабрики, нашите вработени и, се разбира, нашите производи.МАТЕРИЈАЛ:Оваа pj маски дете flatware собата е направен од нерѓосувачки челик, ABS, и TPE, кои се трајни, 100% BPA-free, и врвот рек машина за миење садови безбедно. Прехрамбената и Лекарската Администрација.Се препорачува за деца на возраст од 3 и нагоре.ГОЛЕМИНА:Овој сет содржи 2 предници и 2 лажички, која мерка 5-3/4 инчи долго.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 149.04

Пакетот вклучува : 48 компјутери.Кул Нане премиум пластични гранки кои мерки 1 инчен широк x 7 1 / 4 инчи долг

DEN 201.12

100 предници по пакет.Направени од издржлив пластика.Сребрена боја.Совршен за настани како родендени, ди�

DEN 407.76

Црна Долго Патување 11" Вилушка Boot; го Продолжи животот на вашиот вилушка фоки и вратило од страна на зашт

DEN 2389.92

Оди некаде?Земете заедно Mozaik Compostable Бамбус Топли Чаши со Капаци.Mozaik, исто така, нуди полн спектар на прем�

DEN 239.76

⚜КОПЧЕТО INFO⚜ 6.5" Compostable Дрвени Вилушка.Здрав и мазна 100 Предници во пакет.Член на нашата дрвени прибор за

DEN 226.56

Compostable во комерцијални објекти.Соодветни простории, може да не постои во вашата област.Пластична лажица

DEN 651.36

Рециклиран материјал помага да се задржи отпад надвор од депонии.Ефикасна Dixie густо пакување пакување п